ای کعبه دری باز به روی دل ما کن ... وی قبله ، دل و دیده’ ما قبله نما کن
 

وي اولين فردي بود كه در رژيم صهيونيستي با تجارت و يا انتقال زمين به فلسطينيان مخالفت مي كرد و به دنبال ايده اسرائيل بزرگ بود لكن از سوي ديگر، شامير اولين مسئول در اين رژيم بوده است كه بعد از فشارهاي سنگين دولت آمريكا در زمان رياست جمهوري بوش پدر، وارد مذاكره با اعراب در جهت صلح خاورميانه در كنفرانس بين‌المللي مادريد شد.

اولين كسي كه در عرض چهار سال دو بار نخست وزير شد

اسحاق شامير، مرد سرسخت يا مرد آهني كه با ترور افسران انگليسي در زمان قيموميت انگليس بر فلسطين و همچنين كشتار مسلمانان فلسطين بعد از اعلام تشكيل كشور اسرائيل وارد زندگي مسلحانه و سياسي خود شد، اولين كسي است كه در طول چهار سال دو بار نخست‌وزير رژيم صهيونيستي شد.

اسحاق شامير

اسحاق شامیر در سال ۱۹۱۵ در لهستان متولد شد و در نوجوانی به جنبش جوانان صهیونیست موسوم به «بیتار» پیوست. در ۲۰ سالگی مدرسه حقوق در ورشو را ترک کرد تا به كشور فلسطین تحت قیمومیت بریتانیا برود و در دانشگاه عبری اورشلیم تحصیل کند[1].

وي اولين فردي بود كه در رژيم صهيونيستي با تجارت و يا انتقال زمين به فلسطينيان مخالفت مي كرد و به دنبال ايده اسرائيل بزرگ بود لكن از سوي ديگر، شامير اولين مسئول در اين رژيم بوده است كه بعد از فشارهاي سنگين دولت آمريكا در زمان رياست جمهوري بوش پدر، وارد مذاكره با اعراب در جهت صلح خاورميانه در كنفرانس بين‌المللي مادريد شد[2].

شامير در كنفرانس مادريد در كنار معاون خود نتانياهو

رسيدن به رهبري گروه نظامي براي كشتار مردم فلسطين

وی در سال‌های نخست اقامت در فلسطین در زمان قيموميت سلطه بریتانیا، با گروه‌های زیرزمینی یهودی، علیه هدف‌های بریتانیا و اعراب فعالیت می‌کرد.

او به خاطر همکاری با گروه های شبه نظامی همچون "ايرگان" به معناي (سازمان ملي نظامي در سرزمين اسرائيل)، بارها توسط انگليسي‌ها به زندان افتاد. در ۱۹۴۳ از زندان گریخت و سه سال بعد بار دیگر به بازداشت نیروهای بریتانیایی درآمد و به زندان اریتره فرستاده شد. سپس از آنجا نیز فرار کرد و در فرانسه پناهندگی سیاسی گرفت. سپس به اسرائیل بازگشت و فعالیت های ضد فلسطینی اش را از سرگرفت. او تا زمانی که به دلیل بیماری از صحنه سیاسی کنار رفت در نهادها و پست های مهم سیاسی و امنیتی اسرائیل کار کرد[3]؛ شامير با عضويت در گروه "لحي" به معناي (جنگجويان براي آزادي اسرائيل)، بعد از مدتي به جايگاه رهبري اين گروه انتخاب شد و عملا هيچ محدوديتي در كشتن مردم فلسطين به بهانه آزاد سازي خاك اسرائيل از دست متجاوزين نداشته است[4].

شامير در كنار نظاميان يهودي

كشتار دير ياسين و دفاع شامير از اين واقعه

در سپیده دم نهم آوریل 1948 در حالی که ساکنان این روستا درخواب بودند، نیروهای ایرگون به فرماندهی مناخیم بگین (که بعدها به نخست وزیری رسید) از سوی شرق و نیروهای ديگر به فرماندهی اسحاق شامیر از سوی شمال، این روستا را محاصره کردند و تنها راه غربی اين روستا باز بود. نيروهاي يهودي با رگبار مسلسل‌ها و گلوله‌ها اجازۀ فرار از سمت غرب را که تنها راه فرار بود نمی­دادند. نیروهای ایرگون به فرماندهی مناخیم بگین با روش معروف استفاده از دینامیت بر روستا مسلط شدند. آنان تک تک خانه‌ها را منفجر کردند و سپس تمامیِ افراد این روستا را (254نفر) که مقاومت می‌کردند با خونسردی و سنگدلی تمام با گلوله‌های مسلسل کشتند. سپس نیروهای ایرگون به مُثله کردن و قطعه قطعه کردن اجساد کشتگان پرداختند و با هم مسابقه گذاشتند که چه کسی تعداد بیشتری از اجساد مثله را در چاه روستا اندازد.[5]

كشتار دير ياسين

سپس 25 نفر از مردان را به بند کشیده و سوار بر اتوبوس کردند تا به تقلید از رومیان قدیم به نشانة پیروزی، آنان را در قدس بچرخانند و در پایان آنان را به گلوله بسته و اعدام کردند... و سرانجام مناخیم بگین تلگرافی را برای تبریک به "رعنان" فرماندة محلی ایرگون فرستاد و در آن نوشت: "این پیروزی بزرگ را به شما تبریک می گویم. به نیروهایت بگو آنان تاریخ را در اسرائیل رقم زدند"[6]؛ بعد از اين واقعه شامير با تحسين نيروهاي عملياتي به دنبال طرحي براي خارج كردن ايرگون و لحي از ليست سازمان‌هاي تروريستي بود.

شامير - انور سادات - مناخيم بگين

شامير افسر نازي كه بعد از شكست آلمان ظاهرا دشمن هيتلر شد

حضور شامير در ارتش هيتلر نشانه‌اي آشكار بر حمايت و همكاري سطح بالاي جامعه يهوديان و صهيونيست‌ها با نازي‌ها است. اما همين فرد سال‌ها بعد وقتي كه در اسرائيل به نخست‌وزيري رسيد از دولت آلمان پس از جنگ براي كشتار يهوديان به دست ارتش آلمان غرامت مي‌گرفت. درحالي كه خود در زمان جنگ در ارتش آلمان خدمت مي‌كرد.[7]

شامير در كنار شيمون پرز

شامير يكي از مؤسسين موساد

شامير نه تنها يكي از مؤسين تشكيلات موساد بود بلكه در سال‌هاي 1955 تا 1965 به عنوان يكي از افسران عالي‌رتبه موساد شناخته مي‌شد و عمليات‌هاي بسياري در زمان مسئوليت وي در موساد انجام گرفته است كه يكي از اين عمليات‌ها به نام داموکلس تحت فرماندهي شامير انجام شده است.[8]

عملیات داموکلس عملیاتی سري - اطلاعاتی بود که دانشمندان و تکنسین‌های آلمانی که سابقاً مشغول کار در برنامه موشکی رایش آلمان بودند و مشغول توسعه موشک برای مصر در یک پایگاه نظامی به نام کارخانه ۳۳۳ بودند را در اوت ۱۹۶۲ هدف قرار داد.


كناره گيري شامير از قدرت و فرارسيدن مرگ وي به دليل آلزايمر


شامير پس از شکست حزب لیکود در انتخابات كنست در سال 1992، بعنوان یک نماینده ساده به کار خود ادامه داد و سرانجام در سال 1996 به صورت نهایی از فعالیت‌های سیاسی کنار رفت؛ وي شنبه گذشته در سن 96 ساگي به دليل بيماري آلزايمر مرد.مراسم مرگ شامير

[1] - http://www.businessweek.com/news/2012-06-30/yitzhak-shamir-israeli-hardliner-on-dealing-land-dies-at-96

[2] - http://www.a-w-i-p.com/index.php/2012/07/03/yitzhak-shamir-s-criminal-legacy

[3] - http://www.kyivpost.com/content/world/yitzhak-shamir-hawkish-israeli-premier-dies.html#.T_Pn5Mj2qXk

[4] - http://www.msnbc.msn.com/id/48026958/ns/world_news-mideast_n_africa/t/former-israeli-prime-minister-yitzhak-shamir-dies/#.T_PoL8j2qXk

[5] - http://www.qodsna.com/NewsContent-id_50158.aspx

[6] - http://en.wikipedia.org/wiki/Deir_Yassin_massacre

[7] - http://www.jomhourieslami.com/1391/13910414/13910414_09_jomhori_islami_siasi_0002.html

[8] - http://www.haaretz.com/print-edition/features/targeted-killings-a-retro-fashion-very-much-in-vogue-1.117714


+ نوشته شده در  شنبه ۱۷ تیر۱۳۹۱ساعت 4:15  توسط اقاليم قبله  | 

 

قسمت ۲

مشاهدات دو شاهد عینی کشتار الحوله/فقط خانواده‌های حامی دولت سوریه قتل‌عام شدند
 
خبرگزاری فارس: مشاهدات دو شاهد عینی کشتار الحوله/فقط خانواده‌های حامی دولت سوریه قتل‌عام شدند

دو شاهد عینی مشاهدات خود را از روزی که کشتار فجیع الحوله در سوریه بیان کردند.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱۸ خرداد۱۳۹۱ساعت 1:39  توسط اقاليم قبله  | 

 

(بخش اول)
روایت شاهدی عینی از جنایت الحوله سوریه/سربریدن سرباز سنی تا تزریق نفت کوره
 
خبرگزاری فارس: روایت شاهدی عینی از جنایت الحوله سوریه/سربریدن سرباز سنی تا تزریق نفت کوره

یک شاهد عینی در سوریه برخی جزئیات اتفاقات روز فاجعه الحوله را که تروریست‌های سوریه رقم زدند، روایت کرد که از جمله آن زنده اتش زدن سربازی سوری و تجاوز به یک زن لبنانی‌الاصل است.

 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۶ خرداد۱۳۹۱ساعت 19:3  توسط اقاليم قبله  | 

 

یکی از شهدای شاخص حزب الله لبنان در جریان جنگ 33 روزه با رژیم صهیونیستی، "ربیع جعفر قصیر" نام دارد.
حمید داود آبادی در وبلاگ خود خاطرات جبهه نوشت :
ربیع، عضوی از خاندان بزرگِ "قصیر" در شهرک "دیرقانون النهر" در استان جنوبی صور لبنان بود که در بدنه مقاومت اسلامی لبنان حضوری بسیار پررنگ دارند.

ربیع جعفر قصیر - حزب الله


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه ۱۶ اردیبهشت۱۳۹۱ساعت 1:44  توسط اقاليم قبله  | 

 

خاخام‌هاي یهودی:
در جدیدترین اظهارات ضد انسانی خاخام‌های یهودی در سرزمین های اشغالی، رئيس يكي از مدارس ديني يهودي رژيم صهيونيستي در كتابي با توجه احكام تورات و تلمود، كشتن هر انسان بي گناهي حتي نوزادن و اطفال به خصوص اعراب و مسلمانان را براي امنيت رژيم صهيونيستي واجب دانسته است.
 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه ۲۵ فروردین۱۳۹۱ساعت 19:6  توسط اقاليم قبله  | 

 

تأملاتي درباره دو اتفاق سال 90 كه نام ايران را بر صدر خبرها نشاند؛
آن بی هیاهو، این بی حیاهو!
 
احمدی روشن - اصغر فرهادی
 
 
در سال 1390، اتفاق‌هاي زیادی در ایران رخ داد که منجر به صدرنشینی نام کشور عزیزمان در لیست خبرهای مهم جهان شد. در این میان دو خبر به خاطر ویژگی منحصر به فرد و وجوه اشتراک متعدد، قابل تأمل و درس و عبرت است.

 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه ۸ فروردین۱۳۹۱ساعت 15:59  توسط اقاليم قبله  | 

 

سربازان آمریکایی چگونه آموزش همنوع‌کشی می‌بینند؟
 
حقوق بشر

یک روزنامه انگلیسی با ارائه تحلیل جالبی از آموزش‌های نظامی سربازان آمریکایی، کشتار غیرنظامیان در افغانستان را نه نتیجه جنون شخصی یک سرباز، بلکه ماحصل طبیعی نظامی می‌داند که کشتار همنوع را عادی جلوه می‌دهد.

 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۳ اسفند۱۳۹۰ساعت 19:55  توسط اقاليم قبله 

 

انتخابات مجلس - اوباما

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۴ اسفند۱۳۹۰ساعت 16:48  توسط اقاليم قبله  | 

 

مفاد توافقنامه‌‌ سایکس- پیکو که منطقه را 3 قسمت کرد
عراق برای انگلیس، سوریه برای فرانسه و فلسطین برای یهودیان
 
سایکس پیکو

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۴ بهمن۱۳۹۰ساعت 2:43  توسط اقاليم قبله  | 

 

تو خود حدیث مفصل بخوان ...

اقالیم قبله


برچسب‌ها: بدون شرح
+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۷ دی۱۳۹۰ساعت 2:33  توسط اقاليم قبله  | 

 

شهید "احمد قصیر" که سید حسن نصرالله از آن تمجید کرد ، کیست ؟
 
 شهید "احمد قصیر" که سید حسن نصرالله از آن تمجید کرد، کیست؟+ عکس

 او را آغازگر عملیات‌های شهادت طلبانه دیگری می‌دانند که شروع شکست رژیم صهیونیستی در سال 2000 میلادی و پیروزی در جنگ 33 روزه در سال 2006 میلادی را رقم زد و موجب بهت و حیرت اسرائیلی‌ها بویژه قصاب معروف صهیونیست‌ها "آریل شارون" شد.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ۲۲ آبان۱۳۹۰ساعت 0:2  توسط اقاليم قبله  | 


این کودکان از500 تا 5000 دلار قیمت‌گذاری می شوند
قاچاق کودکان عراقی/ مقصد اروپا و حوزه خلیج فارس

خبرگزاری فارس: گزارش خبرنگار فارس از قاچاق کودکان عراقی/ مقصد اروپا و حوزه خلیج فارس

هدف باندهای قاچاق خرید کودکان از خانواده‌‌های بسیار فقیر عراقی است که‌ پدر خود را بر اثر جنگ از دست داده‌ و هم اکنون بدون سرپرست زندگی می‌کنند. باتوجه‌ به‌ وضعیت سلامتی کودک و شکل ظاهری مبلغ 500 تا 5000 دلار به‌ خانواده‌ کودکان پرداخت می‌شود.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ۲۴ مهر۱۳۹۰ساعت 18:42  توسط اقاليم قبله  | 


مروری بر گروه‌های تروریستی حاضر در شبه قاره(1)

شبکه حقانی» چرا و چگونه پدید آمده است؟

در ماه‌های اخیر، دولت آمریکا، کمتر از خطر طالبان سخن می‌گوید و در عوض، تبلیغات و حملات خود را متوجه گروهی به نام گروه «حقانی» کرده است؛ گروهی که عمدتا متشکل از عرب ـ افغان‌های موجود در افغانستان است؛ بی‌گمان، آمریکا هدف مشخص و معینی از این تغییر جهت دارد، ولی این شبکه حقانی که این روزها، تمرکز نیروهای نظامی آمریکا را از آن خود کرده، چه گروهی است و چگونه راه‌اندازی شده است؟!


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۳ مهر۱۳۹۰ساعت 18:5  توسط اقاليم قبله 


جزایری که اعراب از آن دم نمی‌زنند
دو جزیره سعودی که در اشغال اسرائیل قرار دارند


خبرگزاری فارس: دو جزیره سعودی که در اشغال اسرائیل قرار دارند+عکس

علیرغم ادعاهای واهی عربستان و شورای همکاری خلیج فارس درباره جزایر سه گانه ایران، دو جزیره "تیران" و "صنافیر" این کشور سال‌هاست در اشغال رژیم صهیونیستی قرار دارد و هیچ یک از مجامع عربی و جهانی از آن سخنی به میان نمی آورند.ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۲ مهر۱۳۹۰ساعت 16:13  توسط اقاليم قبله  | 


پاسخی به فیلم فتنه ساخته كرت وايلدرز

به اين صفحه برويد :

http://www.roshangari.ir/index.php?option=com_jvideodirect&v=675U8jU6xL7nz

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۳۰ شهریور۱۳۹۰ساعت 0:40  توسط اقاليم قبله 


نقش انگلیس در واگذاری فلسطین به صهیونیسم

چند سال پس از شكل‌گیری جنبش جهانی صهیونیسم و در یك همسویی آشكار با اهداف و برنامه‌های این جنبش، «آرتور جیمز بالفور»، نخست‌وزیر وقت انگلستان، در 1902 میلادی تصمیم گرفت در شرق آفریقا و در قلب كشورهای اسلامی، موطنی برای یهودیان اختصاص دهد؛ اما تلاش‌های وی ناموفق بود.....ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۲ شهریور۱۳۹۰ساعت 12:55  توسط اقاليم قبله  | 

 

بغداد ركورددار تولد كودكان هيولايي در جهان
 
چرا بغداد ركورددار تولد كودكان هيولايي در جهان است ؟

هم اكنون بغداد و بصره ركودار تولد كودكان ناقص الخلقه و عقب‌مانده در عراق هستند،‌ اين درحالي است كه اوضاع ديگر شهرهاي اين كشور نيز بهتر از دو شهر فوق نيست.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۳ مرداد۱۳۹۰ساعت 21:22  توسط اقاليم قبله  | 

 

 اكران نشدن فيلم ضدصهيونيستي «شكارچي شنبه» پس از 2 سال
 

فيلم سينمايي «شكارچي شنبه» كه دو سال از توليد آن زمان مي‌گذرد هنوز رنگ پرده را نديده است و پخش كننده آن در تلاش است تا با آغاز به كار گروه «هنر و تجربه» اين فيلم را براي مخاطب خاص اكران كند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه ۲۱ خرداد۱۳۹۰ساعت 0:18  توسط اقاليم قبله  | 

 

چرا سوريه اكنون هدف فشارهاي خارجي قرار گرفته است؟
 
بشار الاسد

همسو شدن سوريه و مصر در منطقه پس از سقوط مبارك موجب خواهد شد كه رژيم صهيونيستي در يك چاله خطرناك و كشنده گرفتار آيد.به همين دليل سوريه هدف قرار گرفته است تا اين قطب مقاومت از جبهه مبارزه عليه رژيم صهيونيستي خارج شود.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت۱۳۹۰ساعت 0:37  توسط اقاليم قبله  | 

 

واشنگتن پست فاش كرد؛
سناريو «روز قيامت در خاورميانه»؛ فشار بر سوريه يا خبر از توطئه
 
سوريه
 
يك روزنامه آمريكايي در خصوص ناآرامي در سوريه هشدار دارد و با بيان احتمال كشيده شدن ناآرامي به لبنان، عراق و عربستان سعودي، سناريويي به نام «قيامت در خاورميانه» را مطرح كرد.

 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت۱۳۹۰ساعت 15:0  توسط اقاليم قبله  | 

 

تل‌آويو از كارآمدي گنبد آهنين نيز نااميد شد
 

سامانه دفاع موشكي موسوم به گنبد آهنين كه رژيم اسراييل پس از تبليغات فراوان آن را در جنوب سرزمين‌هاي اشغالي نصب كرد تا مقابل شليك موشك‌هاي فلسطيني را بگيرد، با رقم زدن ناكامي‌هاي پي‌درپي ناكارآمدي خود را ثابت كرد.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ۲۱ فروردین۱۳۹۰ساعت 23:33  توسط اقاليم قبله  | 

 

ترفند اسرائيل براي توجيه حمله احتمالي به مناطق مسكوني لبنان
 
جنوب لبنان

 يك روزنامه آمريكايي ترفند رژيم صهيونيستي براي حمله احتمالي به بيمارستا‌نها، مدارس و مناطق مسكوني جنوب لبنان و بهانه‌تراشي براي اين امر را فاش كرد.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱۱ فروردین۱۳۹۰ساعت 20:23  توسط اقاليم قبله 

 

سلام

امام موسی صدر

خواستم خیلی کوتاه بگویم .

چه امام موسی صدر زنده باشد یا نباشد ، این خیزش اسلامی مردم خاورمیانه در ساختار جدید خاورمیانه اسلامی در جریان است .

خواستم بگویم چند روزی در فکرم اگر امام موسی صدر هفتاد و چند ساله هم خدای نکرده از بین ما رفته باشد ، مهم نیست . امام موسی یک شخصیت نیست که اگر رفت ، همه چیز تمام شود .

امام موسی یک جریان است . یک تفکر است . یک الگو است ...

امروز در خروش مردم مسلمان ، اگر چهره ها را درست نگاه کنیم ، همه یک شکل اند . شکل امام موسی صدر ...

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۵ اسفند۱۳۸۹ساعت 14:25  توسط اقاليم قبله  | 

 

ترکش انقلاب و خاورمیانه اسلامی

حسنی مبارک

قبلا مطلبی کوتاه راجع به خاورمیانه اسلامی درج کرده بودم و نظرات خوبی هم در کامنت دیدم .

خواستم تلگرافی بگویم ، قرار بود که در سال ۱۳۸۸ ایران با ابزار ها و افراد نرم و فرهنگی تبدیل به یک رژیم دست نشانده امریکا و انگلیس شود . از آن طرف هم ، رفیق جانجانی اسرائیل !

میر حسین آمد تا زمین ۲۰ ساله آماده به کار عوامل فرهنگی و سیاسی نرم را درو کند .

اما دریغ .

کسی فکر نمی کرد که ایران بر جای خود بماند و رفیق شفیق استکبار از جای خود برود . هر کشوری انتظار این انقلاب می رفت ، در مصر انتظار نمی رفت . حالا خبر ها حاکی است بقیه کشور های مسلمان نیز بیدار شده اند .  همین که بت حسنی نامبارک شکست ، هیمنه استکبار در همه عالم در هم پیچید .

بالاخره این هم از عنایات خدا و ترکش انقلاب امام بود . با این حال  به نظر می رسد پدیده خاورمیانه اسلامی در حال شکل گیری است . نظر شما چیست ؟

 

+ نوشته شده در  جمعه ۲۲ بهمن۱۳۸۹ساعت 21:33  توسط اقاليم قبله  | 

 

سخنراني سيدحسن نصرالله درباره انقلاب مصر
ديكتاتورهاي حامي آمريكا نمي‌توانند زياد دوام بياورند

سيد حسن نصر الله

دبيركل حزب‌الله با اشاره به اينكه ديكتاتورهاي حامي آمريكا در منطقه دوام زيادي نخواهند داشت، تصريح كرد كه با اين حال آمريكا نمي‌خواهد تجربه انقلاب اسلامي ايران دوباره تكرار شود.

 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۸ بهمن۱۳۸۹ساعت 22:13  توسط اقاليم قبله  | 

 

آب در هاون صهیونیسم !

من نفهمیدم چرا در جمهوری اسلامی ایران پول خرج می شود برای ساخت فیلم هایی که متاکد است بر وجود هیکل سلیمان نبی (ع) در فلسطین ، و در همان مکان مسجد الاقصی مسلمین !

خود یهود به دلیل نبود منبع درست و درمان برای ثابت کردن این مسئله ، حدود ۶۵ سال است که در محوطه مسجد الاقصی به حفاری پرداخته و در برخی از این حفاری ها ، تا عمق ۲۰۰ متری را کنده است . اما دریغ از یک تکه سنگ معبد ...

نمی خواهم اجر فیلم های مریم مقدس و ملک سلیمان را ضایع کنم . فقط خواستم یک جوال دوز به خودمان و استاد شهریار بحرانی بزنم .

اگر از مسلک ایشان مطلع نبودم ،قطعا می گفتم با این دو فیلم یک صهیونیست واقعی است !

 

+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۷ دی۱۳۸۹ساعت 20:52  توسط اقاليم قبله  | 

 

انتشار اسناد جديد از همكاري وسيع صهيونيست‌ها با هيتلر
 
هیتلر و صهیونیسم

بر اساس اسناد جديد، صهيونيست‌هاي ساكن در آلمان،‌ هيتلر را به قدرت رساندند تا با كمك آن طرح بزرگ خود در ايجاد سرزمين اسرائيل را عملي سازند.


 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ۵ دی۱۳۸۹ساعت 23:23  توسط اقاليم قبله  | 

 

زوال اسرائيل اشغالگر تا سال 2048 به روايت كارگرداني اسرائيلي
 

خبرگزاري فارس: كارگرداني اسرائيلي در فيلم جديد خود داستاني را روايت مي‌كند كه رژيم صهيونيستي به عنوان رژيم اشغالگر و غاصب به دليل مشكلات و بحران‌هاي داخلي تا سال 2048 از بين مي‌رود.

سرانجام فيلم "يارون كفتوري " كارگردان اسرائيلي پس از آنكه از نمايش آن در رژيم صهيونيستي ممانعت شده بود، به نمايش در آمد.
كفتوري در فيلم جديد خود كه در جشنواره سينمايي قدس به نمايش در آمده است، داستاني را روايت مي‌كند كه رژيم صهيونيستي تا سال 2048 از درون از بين مي‌رود.
روزنامه «فلسطين» در اين خصوص اعلام كرد كه در اين فيلم، بيننده موجوديتي به نام اسرائيل را ديگر نمي‌بيند و چيزي از رويايي شوم "هرتزل " موسس اسرائيل باقي نمانده است.
بنا بر اين گزارش، آنچه از اسرائيل در اين فيلم ديده مي‌شود، تنها يادگاري‌هايي در يك فروشگاه فلطسطيني، اسنادي خاك گرفته در برلين پايتخت آلمان و قبرهايي قديمي در اينجا و آنجاست.
اين روزنامه فلسطيني تاكيد كرد كه اين فيلم اسرائيل را دولتي اشغالگر و رژيمي غاصب نشان مي‌دهد كه بر اساس كشتارهاي روزانه و فعال كردن دستگاه جاسوسي موساد در كشورهاي دنيا و فعاليت‌هاي تروريستي بنا شده است.
بر اساس اين گزارش، اين فيلم در نهايت زوال رژيم صهيونيستي را نشان مي‌دهد كه بنا بر دلايل داخلي، اين رژيم از هم مي‌پاشد و از بين مي‌رود.
البته در اين فيلم ببيندگان اسرائيلي تشويق مي‌شوند كه وضعيت موجود در رژيم خود را تغيير دهند [تا چنين اتفاقي روي ندهد] وگرنه وضعيت بحراني‌تر و زوال زودتر انجام مي‌شود.
كفتوري پيش از اين در گفت‌وگو با روزنامه صهيونيستي "جروزالم پست " گفت: احساس مي‌كنم كه در مسير اشتباه قدم برمي‌داريم و با اين روند به سمت فروپاشي حركت مي‌كنيم كه اين فروپاشي، نه از خارج بلكه از داخل خواهد بود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۳ آذر۱۳۸۹ساعت 23:33  توسط اقاليم قبله  | 

 

مقوله حقوق‌بشر حربه آمريكا براي باج‌گيري از ديگر كشورهاست
 

aghalimeghebleh.blogfa.com

 كارشناس موسسه مطالعات حقوقي در فرانسه تاكيد كرد كه غربي‌ها به ويژه آمريكا حقوق بشر را به حربه‌اي براي باج گيري از ساير كشورها تبديل كرده‌اند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه ۲۸ آبان۱۳۸۹ساعت 1:26  توسط اقاليم قبله  | 

 

پنتاگون در آستانه آغاز جنگ جهاني سايبري
 

فرماندهي جنگ‌هاي سايبري پنتاگون خواهان مجوز براي "آغاز جنگ جهاني سايبري " بدون محدوديت در سراسر جهان شد.

 به نقل از روزنامه واشنگتن پست، فرماندهي جنگ‌هاي سايبري پنتاگون، خواهان واگذاري اختيارات كامل براي شروع جنگي جهاني عليه شبكه‌هاي رايانه‌اي در نقاط مختلف كره زمين براي حفاظت از منافع آمريكا شد.
در اين گزارش آمده است: وكلا و حقوقدانان دولت باراك اوباما كه نسبت به مشروعيت "عمليات تهاجمي سايبري " مطمئن نيستند، به اين برنامه پنتاگون اعتراض دارند.
در ادامه اين گزارش روزنامه واشنگتن پست آمده است: ژنرال كيت ب. الكساندر (Gen. Keith B. Alexander) فرمانده كل بخش‌هاي جنگ سايبري در وزارت دفاع آمريكا، پنتاگون، كه همچنين رياست "آژانس امنيت ملي " را نيز عهده دارد، خواهان قدرت مانور كافي براي اين بخش ويژه پنتاگون جهت "آغاز سلسله عملياتي همه جانبه "در فضاي مجازي شده است.

+ نوشته شده در  شنبه ۱۵ آبان۱۳۸۹ساعت 23:14  توسط اقاليم قبله  | 

 

المنار : آيا احمدي‌نژاد براي سفر به لبنان بايد ويزاي آمريكا بگيرد؟
 
احمدی نژاد - میشل سلیمان

پايگاه خبري المنار لبنان با انتقاد از دخالت آمريكا و رژيم صهيونيستي در امور داخلي لبنان و اعتراض آنان به سفر رئيس‌جمهوري ايران به اين كشور، تصريح كرد "آيا احمدي‌نژاد براي سفر به لبنان بايد ويزاي آمريكا و اسرائيل بگيرد؟ ".

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱۵ مهر۱۳۸۹ساعت 11:39  توسط اقاليم قبله 

 

وقتی اسرائیلی ها واقعا کم می آورند ، ناموس می قروشند . نگاه کنید :

فتواي خاخام يهودي درباره مجاز بودن خودفروشي زنان اسرائيلي

يك خاخام يهودي طي فتوايي اعلام كرد زنان اسرائيلي مجاز هستند براي جمع‌آوري اطلاعات از دشمنان اقدام به برقراري روابط جنسي بكنند.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهيونيستي "يديعوت‌آحارونوت "،‌ "عاري شوات " خاخام يهودي طي فتوايي اعلام كرد كه دين يهود به زنان اجازه مي‌دهد براي جمع‌آوري اطلاعات حياتي براي امنيت اسرائيل، با دشمنان رابطه جنسي داشته باشند.
بر اساس اين گزارش، شوات اعلام كرده است كه برقراري رابطه جنسي با تروريست‌ها در راستاي بدست آوردن اطلاعاتي كه به دستگيري آنها منجر شود، قابل قبول است.
تحقيق اين خاخام يهودي تحت عنوان "سكس غيرقانوني در راستاي امنيت ملي " توسط موسسه تحقيقات ديني در شهرك "گوش استزيون " در نزديكي بيت‌المقدس منتشر شده است.
عاري شوات پيشنهاد داده در جاهايي كه زنان يهودي بايد با مبارزان دشمن ازدواج كنند، ابتدا بايد از شوهر واقعي خود طلاق گرفته و بعد اقدام به ازدواج با دشمنان كنند.
بر اساس گزارش خبرگزاري فرانسه، به نظر مي‌رسد سرويس جاسوسي رژيم صهيونيستي موضوع برقراري روابط جنسي زنان اسرائيلي با دشمنان اسرائيل را هدايت مي‌كند.

+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۲ مهر۱۳۸۹ساعت 18:32  توسط اقاليم قبله  | 

 

"هيكل " روزنامه نگار مشهور مصر فاش كرد؛
فرضيه قتل "جمال عبدالناصر " توسط "انور سادات "
 

نويسنده برجسته مصري طي يك برنامه ماهواره‌اي فرضيه قتل دومين رئيس‌جمهور مصر را كه به ملي‌گرايي و مقابله با رژيم صهيونيستي معروف است، توسط "انور سادات " افشا كرد.

به نقل از روزنامه اماراتي "الخليج "، انتشار سري جديدي از برنامه‌هاي "محمد حسنين هيكل " نويسنده بزرگ مصري در شبكه ماهواره‌اي "الجزيره " درباره فرضيه قتل "جمال عبدالناصر " رئيس‌جمهور ملي‎گراي مصر به دست "انور سادات " كه بعدها جانشين او شد، واكنش‌هاي متعددي را به همراه داشته است.
هيكل اظهار داشت كه سادات به عبدالناصر دومين رئيس جمهور مصر و يكي از رهبران ملي‌گراي عرب قهوه‌اي را كه خود درست كرده بود، داد و عبدالناصر 3 روز پس از خوردن اين قهوه در سپتامبر 1970 درگذشت.
بر اساس اين گزارش، سه روز قبل از مرگ "جمال عبدالناصر " رئيس جمهوري اسبق مصر، "ياسر عرفات " رئيس فقيد تشكيلات خودگردان فلسطين با او در هتل "نيل هيلتون " ديدار كرد كه بحث و گفت‌وگو بين آنها بالا گرفت كه اين امر باعث تحت فشار قرار گرفتن عبدالناصر شد و وي موضعي انفعالي پيدا كرد و درتلاش براي پنهان كردن آن به عرفات گفت كه به اتاق جلسه مي رويم و جدي با هم صبحت كرده و توافق مي كنيم و موضوع را حل و فصل مي نماييم. "
هيكل افزود: انور سادات وضعيت انفعالي عبدالناصر را كه ديد به او گفت: "رئيس جمهور شما به يك فنجان قهوه نياز داريد و من خودم مي روم آن را براي شما درست مي كنم ". انور سادات پس از ورود به آشپزخانه مخصوص رئيس جمهور، "محمد داود " مسئول آشپزخانه عبدالناصر را از آشپزخانه بيرون كرده و قهوه را خودش درست كرد و براي عبدالناصر آورد و به خورد او داد.
اين انديشمند و نويسنده عرب، درعين حال تاكيد كرد: كسي نمي تواند اين موضوع را تاييد كند زيرا نمي‌توان قاطعانه درباره آن نظر داد مگر اينكه دليل و مدركي وجود داشته باشد.
در پي اين اظهارات "سكينه سادات " خواهر انور سادات در برنامه‌اي تلويزيوني، وي را به بيان اظهارات نادرست و واهي متهم كرد و گفت: دادگاه درباره پرونده مرگ جمال عبدالناصر رئيس جمهور اسبق مصر قبلا حكم داد. زيرا در آن زمان "هدي " دختر عبدالناصر با مطرح كردن اين موضوع، انور سادات را به مسموم كردن پدرش متهم كرد، ولي بعد دادگاه حكم به برائت خانواده ما داد و ما از دختر عبدالناصر به خاطر اين اقدام غرامت گرفتيم.
سكينه سادات افزود: اين سخنان واهي، غيرقابل قبول و نامعقول است و عبدالناصر در دو سال اخير حياتش با انور سادات شام مي خورد بنابراين چرا او را در طول اين مدت مسموم نكرد؟
سكينه السادات با تكذيب كامل اظهارات محمد حسنين هيكل گفت: انور سادات اصلا براي عبدالناصر قهوه درست نكرده است و روايت آشپز نيز دروغ است.
وي افزود: هيكل روزنامه‌نگار بزرگي است و درست نيست كه او چنين سخناني را بيان كند زيرا سخناني واهي است و ما خانواده سادات، عبدالناصر را همانند سادات دوست داريم.

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱ مهر۱۳۸۹ساعت 5:40  توسط اقاليم قبله  | 

 

عباس تلويحا اعلام كرد:
احتمال ادامه مذاكرات سازش با آغاز شهرك‌سازي‌ها در كرانه باختري
 

در حالي كه شهرك‌سازي صهيونيست‌ها در كرانه باختري بر خلاف قوانين بين‌المللي است اما رئيس تشكيلات خودگردان فلسطين به طور غيرمستقيم به ادامه مذاكرات سازش حتي در صورت آغاز شهرك‌سازي‌ها اشاره كرد.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهيونيستي "جروزالم پست "، "محمود عباس " در گفت‌وگو با رهبران گروه‌هاي يهودي در نيويورك بطور غيرمستقيم اشاره كرد كه حتي در صورت آغاز شهرك‌سازي‌ رژيم‌صهيونيستي در اراضي اشغالي فلسطينيان، به مذاكرات سازش ادامه مي‌دهد.
عباس كه سه‌شنبه با رهبران گروه‌هاي يهودي در آمريكا صحبت مي‌كرد، گفت در صورتي كه شهرك‌سازي‌ها از سرگرفته شود، ادامه گفت‌وگوها "بسيار سخت " خواهد بود اما وي افزود كه قطعا نمي‌توان گفت كه گفت‌وگوها كنار گذاشته مي‌شود.
وي گفت: من نمي‌توانم بگويم كه مذاكرات را ترك خواهم كرد، اما اگر "بنيامين نتانياهو " نخست وزير اسرائيل اعلام كند كه فعاليت‌هاي شهرك‌سازي در كرانه باختري از سر گرفته خواهد شد، براي من [ادامه مذاكرات] بسيار سخت است.
وي در اين سخنراني از اسرائيل درخواست كرد تا توقف ساخت‌وساز را براي چندين ماه و تا زماني كه مرزهاي نهايي بين اسرائيل و كشور مستقل فلسطيني مشخص شود ادامه دهد.
رئيس تشكيلات خودگردان فلسطين در ادامه گفت: در آن زمان،‌اسرائيل آزاد خواهد بود تا در سرزمين‌هاي خود به ساخت‌وساز بپردازد و فلسطينيان نيز همين طور.
عباس در حالي از احتمال ادامه مذاكرات سازش در صورت ادامه شهرك‌سازي‌ها در كرانه باختري سخن مي‌گويد كه بر اساس توافق نقشه راه، ‌رژيم‌صهيونيستي موظف است كه فعاليت‌هاي شهرك‌سازي در اراضي فلسطينيان را متوقف مي‌كند.
اما صهيونيست‌ها با درك ضعف محمود عباس، نه تنها شهرك‌سازي را متوقف نكرده بلكه قصد دارند با سرعت بيشتري به توسعه آن بپردازند.
مذاكرات سازش ميان تشكيلات خودگردان فلسطين و رژيم‌صهيونيستي از 2 سپتامبر در واشنگتن آغاز شده و تا كنون نيز سه دور از اين مذاكرات تشكيل شده است.
مهمترين چالش فرا روي مذاكرات سازش، شهرك‌سازي در كرانه باختري است كه رژيم‌صهيونيستي در نوامبر گذشته توقف 10 ماهه آن را اعلام كرد.
مهلت موقت توقف شهرك‌سازي 26 سپتامبر به پايان خواهد رسيد و محمود عباس رئيس تشكيلات خودگردان فلسطين پيش از اين تهديد كرده بود در صورت آغاز شهرك‌سازي‌ها، مذاكرات سازش را رها خواهد كرد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱ مهر۱۳۸۹ساعت 5:36  توسط اقاليم قبله 

 

پيش‌بيني الجزيره از جنگ آينده صهيونيست‌‌ها عليه لبنان

war

پايگاه خبري الجزيره در مقاله‌اي به بررسي جنگ آينده رژيم صهيونيستي عليه لبنان پرداخت و نوشت كه صهيونيست‌ها اعتقاد دارند كه دبيركل حزب‌الله نيمي از پيروزي مقاومت در جنگ گذشته و‌ آينده است و هرگاه اسرائيل محل حضور وي را شناسايي كند، بي‌درنگ جنگ عليه لبنان را ‌آغاز خواهد كرد.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه ۸ مرداد۱۳۸۹ساعت 22:9  توسط اقاليم قبله  | 

 

وزير امور زيربنايي رژيم صهيونيستي:
جهان از دست اسرائيل خسته و ملول است
 
جهان از دست اسرائيل خسته و ملول است

وزير امور زيربنايي رژيم صهيونيستي گفت: اين ما نيستيم كه غزه را محاصره كرده ايم، بلكه اسرائيل خود اكنون در محاصره و انزواي كامل قرار دارد و جهان از شنيدن شكايت هاي بسيار از دست ما خسته شده است.

بنيامين اليعازر وزير زيربنايي رژيم صهيونيستي در مصاحبه با روزنامه آحارنوت با حالتي بسيار افسرده و نااميد در مورد وضعيت انزواي اين رژيم گفت: " جهان از دست ما خسته و ملول شده است و سياست ما عملاً شكست خورده است.
وي افزود: اين ما نيستيم كه غزه را محاصره كرده ايم، بلكه اسرائيل خود اكنون در محاصره و انزواي كامل قرار دارد و جهان از شنيدن شكايت هاي بسيار از دست ما خسته شده است.
وي گفت: الآن بعد از 63 سال از اشغال هيچ كس نمي خواهد به دنبال دليلي باشد كه چرا ما به اشغال ادامه مي دهيم! .
بن اليعازر فاش ساخت كه "وزير زن سوئدي عاليرتبه رو به صورت من كرد و با پرخاش فرياد زد شما در اسرائيل يك دولت آپارتايد هستيد و برنارد كوشنر هم به من گفت كه اين وضع نمي تواند ادامه پيدا كند.
بن اليعازر اظهار داشت كه در خلال شركت در كنفرانس اقتصادي در دوحه مسئولين اين كشور يك جمله به من گفتند و آن هم اينكه بهتر است شما اين كشور را ترك كنيد و به اسرائيل برگرديد و وقتي هم مشغول صرف صبحانه در هتل بوديم سفير يكي از كشورهاي بزرگ و تاثيرگذار غربي يك جمله به من گفت كه شما در اسرائيل يك مشت حيوان هستيد ... همه جهان نظرش به اسرائيل تغيير كرده اما در اسرائيل طوري با جهان برخورد مي كنند كه گويا هيچ اتفاقي نيفتاده است.

+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۲ تیر۱۳۸۹ساعت 22:32  توسط اقاليم قبله  | 

 

ادامه سانسور خبري در غرب
فرانسه پخش برنامه‌هاي الاقصي را به طور رسمي متوقف كرد
 
al-aqsa

ماهواره اروپايي "يوتل‌ست " بنا به دستور شوراي عالي رسانه‌هاي ديداري و شنيداري فرانسه پخش برنامه‌هاي شبكه الاقصي را به طور رسمي متوقف كرد.

به نقل از شبكه تلويزيوني الاقصي، با دستور شوراي عالي رسانه‌هاي ديداري وشنيداري فرانسه، پخش برنامه‌هاي شبكه تلويزيوني الاقصي وابسته به جنبش مقاومت اسلامي فلسطين(حماس) از ماهواره "يوتل ست " متوقف شد.
توقف برنامه‌هاي الاقصي بر روي ماهواره اروپايي "يوتل ست " پس از آن صورت مي‌گيرد كه دولت فرانسه پيش از اين با صدور حكمي در اين‌باره خواستار توقف برنامه اين شبكه براي اروپائيان شده بود.
بنابر اين گزارش، شبكه الاقصي در واكنش به اين اقدام پاريس آن را توطئه‌اي فرانسوي-صهيونيستي دانست.
اين شبكه هچنين در واكنش به اين اقدام ماهواره "يوتل ست " اعلام كرده است كه برنامه‌هاي شبكه الاقصي بر روي فركانس‌هاي جديد از دو ماهواره "نايل ست " و "عرب ست " قابل مشاهده است.
در اواخر ساعات قطع این شبکه ، تایمر زمان قطع آن در گوشه چپ تصویر به نمایش در آمده بود که در زیر آن این جمله حک شده بود که صدای ما هرگز خاموش نمی شود .

اگرچه رژیم صهیونیستی تلاش می کند حماس و ملت فلسطین را از دنیا حذف کند ، اما همه این تلاش ها بی فایده است و به این رژیم و حامیانش ثبات نمی بخشد . البته کسانی هم که سنگ اسرائیل و حقوق بشر دروغین را به سینه می زنند ، در این روز ها خفقان گرفته اند و مشغول احقاق حقوق بشر در ایران اند !

 


+ نوشته شده در  جمعه ۴ تیر۱۳۸۹ساعت 21:16  توسط اقاليم قبله  | 

 

استاندار بصره تأكيد كرد:
آمريكا عامل افزايش بيماري‌هاي سرطاني در عراق
 
iraq

بكارگيري بمب هاي حاوي اورانيوم ضعيف شده توسط اشغالگران آمريكايي در حمله به عراق در سال 2003 باعث افزايش ابتلا به بيماري هاي سرطاني در اين كشور شده است.


نيروهاي اشغالگر آمريكايي در حمله به عراق از سلاح هايي حاوي اورانيوم ضعيف شده استفاده كردند، كه اثرات آلودگي هاي اين سلاح ها به ويژه در استان بصره درجنوب عراق همچنان باقي است.
"زهير محمد علي " معاون استانداري بصره در گفت‌وگو با شبكه خبري العالم، اظهارداشت: بصره در زمان جنگ، دوران بسيار سختي را پشت سرگذاشته و قطعات ابزارهاي نظامي باقي مانده از جنگ در مناطق مختلف، بيانگر ميزان آلودگي بالاي آن ها است.
به عقيده كارشناسان عراقي، آلودگي ناشي از اشعه هاي موجود در سلاح هاي استفاده شده توسط نيروهاي اشغالگر آمريكايي درمنطقه جنوب عراق به ويژه بصره، عامل اصلي افزايش ابتلا به بيماري هاي سرطاني دراين مناطق است.
" خاجاك وارتانيان "
كارشناس محيط زيست عراق در گفت‌وگو با شبكه خبري العالم تاكيد كرد: تحقيقات و مطالعات نشان مي دهد كه برخي از قطعات نظامي، آلوده به اورانيوم ضعيف شده هستند، و پرتوهاي آنها بسيار خطرناك است.
اين درحالي است كه نيروهاي اشغالگر آمريكايي تلاش مي كنند تا حقايق مربوط به اين مساله را مخفي كرده، و پيامدها و خسارت هاي وارد شده به محيط زيست عراق درنتيجه استفاده از اين سلاح هاي آلوده و پرتو زا را رد كنند.

+ نوشته شده در  دوشنبه ۳۱ خرداد۱۳۸۹ساعت 20:23  توسط اقاليم قبله  | 

 

نتانياهو روانپزشك خود را كشت
 
aghalimeghebleh.blogfa.com

روانپزشك نخست‌وزير رژيم صهيونيستي پس از خودكشي يادداشتي را برجاي گذاشت كه در آن "بنيامين نتانياهو " را عامل پايان دادن به زندگي خود معرفي كرد.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۳۱ خرداد۱۳۸۹ساعت 20:19  توسط اقاليم قبله  | 

 

پرسش و پاسخي در مورد جنايت دريايي اسرائيل.!

نوشته ای از برادرم الحدید


آيا مي‌دانيد ناوگان آزادي غزه كه براي امدادرساني به سوي فلسطين در حركت بود شامل سه کشتی از ترکیه، دوکشتی از انگلیس، و کشتی هایی از یونان، ایرلند، الجزایر و کویت بود؟
آيا واكنش مسئولين و رسانه‌هاي رسمي انگلستان را در مورد اين جنايت شنيده‌ايد؟
«انگلیس با تأسف از خسارت جانی این حادثه، از اسرائیل خواست تا به الزامات بین المللی احترام بگذارد. مقامات انگلیس خواستار بررسی این ماجرا شدند. وزیر خارجه انگلیس اظهار داشت که کشورش، همواره مخالف اینگونه روش ها برای ورود به غزه بوده است اما در عین حال به نظر وی اسرائیل باید خویشتنداری کرده، از برخورد پرهیز می کرد. اين‌ها نمونه‌اي واكنش‌هاي انگلستان بود. "ویلیام برتون" سخنگوی کاخ سفید نيز در واکنش به این حادثه اظهار داشت که آمریکا عمیقاً از تلفات انسانی و زخمی شدن افراد متأسف است و برای روشن شدن دلایل این حادثه تحقیق می کند. (اين بماند كه انگليس و امريكا تمام تلاش خود را كردند تا شوراي امنيت عليه اسرائيل حري نزند. و حتي پس از محكوم كردن رژيم صهيونيستي توسط شوراي امنيت،  اين دو كشور از نتانياهو عذرخواهي كردند.)

موضع‌گيري هاي كاملا منفعلانه‌ي امريكا و اسرائيل را مشاهده كرديم. اما آيا انتظاري غير از اين مي‌رود؟
اگر كشتي‌هاي انگليسي نيز به همراه خدمه‌ي آن منفجر مي‌شدند و يا مورد اصابت گلوله‌ها قرار مي‌گرفتند چطور؟ حتي اگر كشتي‌هايي از امريكا نيز بدين منظور وارد مديترانه مي‌شدند و اسرائيل با آنان چنين رفتاري مي‌داشت چه اتفاقي مي‌افتاد؟ 100% شك نكنيد كه در آن شرايط نيز آمريكا‌يي‌ها نيز بدون واكنش خاصي نه تنها عكس‌العملي نشان نمي‌دادند، بلكه توجيهات رژيم تروريستي-صهيونيستي را با دل و جان قبول مي‌كردند.

لكن سوال اين است كه من بر چه مبنايي اين سخنان را گفتم.؟؟
در 8 ژوئن 1967 در اواسط جنگ شش روزه‌ي اعراب و اسرائيل، ناو يو.اس.اس ليبرتي (USS Liberty)، كه كشتي شناسايي ناوگان آمريكا بود و براي كمك به اسرائيل در آب‌هاي بين‌المللي و در ساحل غزه بود، توسط جنگنده‌هاي رژيم صهيونيستي مورد حمله قرار گرفت. در اين حمله كه دستور آن توسط شخص موشه دايان نخست‌وزير وقت آن رژيم صادر شده بود، موشك‌ها و آتش توپخانه و زيردريايي اسرائيل از هوا و دريا، 34ملوان آمريكايي را كشته و 173 نفر را مجروح كردند.!!
اگرچه در علت حمله‌ي اسرائيل چندين عامل قابل ذكر است.
1
لكن مسئولان امريكا با اينكه متوجه حمله‌ي عمدي اسرائيل به كشتي‌شان شده بودند، آن را كتمان كرده و توجيه اسرائيل -مبني بر اشتباه تشخيص دادن ناو امريكايي با كشتي‌جنگي مصري- را پذيرفتند.2 اين در حاليست كه به گفته‌‌ي بازماندگان اين حادثه، علاوه بر حك شدن نام كشتي و كشور صاحب آن در بدنه‌ي ناو و همچنين مكالمات بي‌سيم و راديويي چندساعته‌ي ميان اين ناو و نيروهاي اسرائيلي، پرچم ايالات متحده نيز بر فراز كشتي مشخص بود و احتمال هرگونه تشخيص اشتباه را رد مي‌كرد.
با اين حال پاسخ عجيب رئيس جمهوري آمريكا (جانسون) هم تعجيب‌برانگيزتر از خود اين حمله بود. او طوري رفتار كرد كه گويا وظيفه‌ي اصلي او حمايت از اسرائيل در برابر خطر و انتقاد است. وقتي فهميد كه جنگنده‌هاي آمريكا براي دفاع از ليبرتي پرواز كرده‌اند، به جنگنده‌ها دستور برگشت داد. پس از حمله هم جانسون همچنان به منافع اسرائيل بيشتر از بازماندگان حمله اهميت مي‌داد. او بلافاصله بهانه‌ي اسرائيل را مبني بر اينكه هدف را اشتباهي گرفته‌اند، پذيرفت در حالي كه اعضاي كابينه هم مي‌دانستند كه حقيقت ندارد. او ناوي را براي بررسي و تحقيق روانه محل كرد، اما به كاپيتان آن گفت كه اسرائيل را از جرم مبرا اعلام كند. كاپيتان اين كشتي تحقيقاتي اعلام كردكاملاً متقاعد شده بود كه حمله آگاهانه و از روي قصد بوده است. رئيس جمهوري همچنين دستور داد كه خدمه كشتي در اين باره حرفي نزنند.
به محض اين كه خدمه به ساحل رسيدند، كاپيتان دستور رئيس جمهوري را انجام داد و خدمه را كه بعضي از آن‌ها هنوز بستري بودند تهديد كرد اگر حرفي در جلسات علني به زبان بياورند، دادگاه نظامي برايشان تشكيل مي‌دهد. مأمور بررسي اين حمله پس از انجام تمامي تحقيقات به همكارش گفت كه مي‌داند گزارشش نادرست است.
گزارشي كه براي رسانه‌ها تهيه شده بود در جهت برائت اسرائيلي‌ها بود و شهادت يكي از خدمه كه حمله آگاهانه بوده‌است، از متن گزارش حذف شد. به بازماندگان مدال داده شد، اما در سكوت و بسيار دور از كاخ سفيد. بسياري از مدارك مربوط به اين حمله طبقه‌بندي شده باقي ماند. در طول اين سال‌ها بازماندگان ليبرتي از مردم و نمايندگان مجلس و مسئولان خواسته‌اند كه حقيقت را افشا كنند،‌ اما هيچ يك جرأت نكردند حرفي بزنند.

با اين حال آيا باز فكر مي‌كنيد اگر كشتي‌هاي امريكايي و انگليسي هم در ناوگان آزادي غزه شركت مي‌كردند  و اسرائيل آنان را نابود مي‌كرد امريكا و انگليس عليه اسرائيل موضع مي‌گرفتند؟

توضيحات:
1- اعم از اينكه: الف) ناو ليبرتي از عمليات محرمانه‌اي كه اسرائيل مي‌خواست فرداي آن روز عليه سوريه انجام دهد باخبر شده بود و اسرائيل نمي‌خواست آن خبر به گوش مسئولان ايالت متحده برسد. ب) اسرائيل با انجام اين كار ميخواست مصر را عامل حمله معرفي كند و علاوه بر مظلوم‌نمايي، احساسات امريكا و مردم آن را تحريك نمايد. 3- با متهم كردن كشورهاي عربي به اين حمله، اسرائيل ميخواست تجهيزات و كمك ‌هاي مالي بيشتري از امريكا جهت تأمين امنيت منطقه و اتمام جنگ دريافت كند)

2- امريكا نيز از اين سياست در تير سال 67 عليه هواپيماي مسافربري 655 ايران‌اير استفاده كرد و اين هواپيما را توسط ناو وينسس منفجر نمود و  با توجيه اشتباه تشخيص دادن، خود را در جامعه‌ي جهاني تبرئه نمود. لكن فرمانده‌ي اين ناو بابت انجام اين عمليات مدال دريافت كرد.
 
+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۲ خرداد۱۳۸۹ساعت 6:49  توسط اقاليم قبله  | 

 

پيام رهبر انقلاب در پي جنايت جديد صهيونيست‌ها؛
جنايت اخير نشان داد صهيونيزم چهره‌ خشن‌تري از فاشيزم است
 
پيام رهبر انقلاب در پي جنايت جديد صهيونيست‌ها؛

رهبر معظم انقلاب درپي حمله‌ جنايت‌كارانه رژيم صهيونيستي به كاروان دريايي امدادي و بشردوستانه عازم غزه، پيامي صادر كردند.


بسم‌الله الرحمن الرحيم
حمله‌ جنايتكارانه و قساوت‌آميز رژيم صهيونيستي به كاروان دريايي امدادي و بشردوستانه، حلقه‌ ديگري از زنجيره‌ جنايت‌هاي بزرگي است كه آن حكومت شرير و خبيث، هفتمين دهه حيات ننگين خود را با آن انباشته است، اين نمونه‌اي است از رفتار گستاخانه و بي‌رحمانه‌اي كه مسلمانان در اين منطقه و بخصوص در سرزمين مظلوم فلسطين ده‌ها سال است كه با آن دست و پنجه نرم مي‌كنند.
اين بار اين كاروان، اسلامي يا عربي نبود، بلكه افكار عمومي و وجدان‌هاي بشري از سراسر جهان را نمايندگي مي‌كرد؛ اين حمله‌ جنايت‌بار بايد براي همه مدلّل كرده باشد كه صهيونيزم، چهره‌ جديد و خشن‌تري از فاشيزم است كه اين بار از سوي دولت‌هاي مدّعي آزادي و حقوق بشر و بيش از همه دولت ايالات متحده آمريكا حمايت و كمك مي‌شود.
آمريكا و انگليس، فرانسه و ديگر دولت‌هاي اروپايي كه از اين جانيان بالفطره، حمايت سياسي و رسانه‌اي و نظامي و اقتصادي كرده و همواره پشت سر فاجعه‌آفريني‌هاي آنان ايستاده‌اند، جداً بايد پاسخگو باشند.
وجدان‌هاي بيدار در سراسر جهان بايد جداً بينديشند كه بشريت امروز با چه پديده‌ خطرناكي در منطقه‌ حساس خاورميانه روبرو است؟ چه رژيم سفاك و گستاخ و ديوانه‌اي امروز بر كشور غصب شده‌ فلسطين و مردم مظلوم و داغديده‌ آن تحكّم مي‌كند؛ سه سال محاصره‌ غذايي و دارويي و حياتي يك و نيم ميليون زن و مرد و كودك در غزه، به چه معني است؛ كشتار و حبس و شكنجه‌ روزانه‌ جوانان در غزه و ساحل غربي چگونه قابل فهم است.
فلسطين، ديگر نه مسأله‌اي عربي و حتي نه فقط مسأله‌اي اسلامي، بلكه مهمترين مسأله حقوق بشري جهان معاصر است.
كار نمادين و درخشان اعزام كاروان دريايي به غزه، بايد در ده‌ها شكل و شيوه‌ ديگر بارها و بارها تكرار شود. حكومت سفاك صهيونيست و حاميان آن بويژه آمريكا و انگليس بايد قدرت شكست‌ناپذير عزم و بيداري وجدان عمومي جهان را در برابر خود ببينند و حسّ كنند.
دولت‌هاي عربي در معرض آزموني دشوار قرار گرفته‌اند.
ملت‌هاي بيدار عرب از آنان اقدامي قاطع و جازم مطالبه مي‌كنند. كنفرانس اسلامي و اتحاديه‌ عرب نبايد به كمتر از برداشتن كامل محاصره‌ غزه و توقف كامل دست‌اندازي به خانه‌ها و سرزمين‌هاي فلسطيني در كرانه‌ غربي و محاكمه‌ جنايتكاراني چون نتانياهو و ايهود باراك قانع شوند.
ملت مجاهد فلسطين و مردم و دولت مردمي غزه نيز بدانند كه دشمن خبيث آنان اكنون از هميشه ضعيف‌تر و آسيب‌پذيرتر است. جنايت دريايي روز دوشنبه نه نشانه‌ قدرت، كه نشان درماندگي و سراسيمگي رژيم غاصب است.
سنت الهي بر اين جاري شده كه ستمگران در اواخر دوران ننگ‌آلود خود، به دست خويش، سرنوشت محتوم فنا و زوال خود را نزديكتر كنند. حمله به لبنان و سپس حمله به غزه در سال‌هاي پيش، از جمله‌ همين اقدام‌هاي ديوانه‌وار بود كه تروريست‌هاي اريكه‌نشين صهيونيست را به دره سقوط نهايي نزديكتر كرد.حمله به كاروان امدادي بين‌المللي در آب‌هاي مديترانه نيز اقدام ابلهانه‌ ديگري از همان قبيل است.
برادران و خواهران فلسطيني! به خداوند حكيم و قدير اعتماد كنيد، قدرت خود را باور كنيد و بر آن بيفزاييد و به پيروزي نهايي يقين داشته باشيد. و بدانيد كه: وَلَيَنصُرَنَّ اللَّـهُ مَنْ يَنصُرُهُ إِنَّ اللَّـهَ لَقَوِيٌّ عَزِيزٌ.
سيد علي خامنه‌اي
11/خرداد/1389

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۱ خرداد۱۳۸۹ساعت 17:32  توسط اقاليم قبله  | 

 

نماينده پارلمان مصر:
مصر شريك تل‌آويو در محاصره غزه و قتل‌عام فعالان صلح است
 
مصر و اسرائیل ، رفیقان لایفترقان !

نماينده پارلمان مصر، دولت اين كشور را شريك اصلي رژيم صهيونيستي در محاصره تحميلي نوار غزه و قتل عام فعالان بين‌المللي صلح دانست.


"حمدين صباحي " نماينده حزب "الكرامه " مصر در گفت‌وگو با شبكه خبري العالم، دولت "حسني مبارك " را كه در بسته نگاه‌داشتن گذرگاه رفح در مرز غزه با رژيم صهيونيستي همكاري مي‌كند، شريك اين رژيم دانست.
اين نماينده مصري با بيان اينكه مردم مصر خواستار بازگشايي فوري گذرگاه رفح و قطع روابط قاهره با اين رژيم اشغالگر هستند، گفت: موضع شرم‌آور دولت مصر از اراده و مطالبات مردم آن كاملا دور است.
وي افزود: ما از دولت مصر مي‌خواهيم با مردم خود همراه شود و به خواست و اراده آنها احترام بگذارد و به طور قاطع و فوري گذرگاه رفح را براي هميشه بازگشايي كند.
صباحي گفت: كليد حل مسئله محاصره غزه در دست مصر است و اگر معبر رفح بسته نبود فعالان صلح براي شكست محاصره عازم اين منطقه نمي‌شدند و به شهادت نمي‌رسيدند.
در حمله خونين ديروز (دوشنبه) كماندوهاي ارتش رژيم صهيونيستي به ناوگان آزادي غزه در آب‌هاي بين‌المللي درياي مديترانه، 20 فعال بين‌المللي حامي فلسطين شهيد و بيش از 50 تن ديگر زخمي شدند.
فعالان بين‌المللي حامي فلسطين و صلح‌بانان به دليل بسته بودن گذرگاه‌هاي زميني غزه بويژه گذرگاه رفح در مرز مصر با غزه مجبور هستند براي شكستن اين محاصره و امدادرساني به مردم مظلوم فلسطين از دريا عبور كنند.

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۱ خرداد۱۳۸۹ساعت 17:30  توسط اقاليم قبله 

 

سازمان ملل تعقيب قضايي مقامات رژيم صهيونيستي را خواستار شد

يك مسئول سازمان ملل تعقيب قضايي سران سياسي رژيم صهيونيستي را خواستار شد و از جامعه جهاني خواست تا رژيم صهيونيستي را مورد تحريم و انزوا قرار دهند.

anti zion


به نقل از خبرگزاري فرانسه، "ريچارد فالك " مخبر ويژه كميسيون سازمان ملل متحد در سرزمين‌ اشغالي از جامعه جهاني خواست تا مسئولان كشتار شهروندان بي‌گناه در جريان حمله ارتش اسرائيل به ناوگان امدادرساني به غزه را تحت تعقيب قضايي قرار دهند.
اين مسئول سازمان ملل در بيانيه‌اي تصريح كرد: اسرائيلي‌هايي كه مسئول اين رفتار غيرقانوني و خونين هستند، بويژه مقامات سياسي اين رژيم كه دستور اين اقدامات را داده‌اند، بايد مسئوليت جنايي رفتارهاي خود را ببينند.
وي رژيم صهيونيستي را در استفاده از سلاح‌هاي مرگبار عليه شهروندان بي دفاعي كه بر روي عرشه كشتي بر اساس قوانين دريايي از آزادي رفت وآمد برخوردار بودند، را مقصر دانست.
فالك محاصره نوار غزه را نيز جنايتي غيرانساني دانست و مجددا خواستار رفع اين محاصره غزه بعد از سه سال شد.
اين مسئول سازمان ملل تاكيد كرد: رويكرد و هجمه جهاني براي تحريم و عقب‌نشيني از سرمايه‌گذاري‌ها و همچنين تحميل تحريم‌ها عليه اسرائيل الان تكليفي اخلاقي و سياسي به شمار مي‌رود.
حمله خونين نظاميان رژيم صهيونيستي به كاروان امدادرساني غزه 20 شهيد بر جاي گذاشت. بر اساس گزارش‌ رسانه‌ها بيش از 50 نفر نيز در اين يورش زخمي شده‌اند.

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۱ خرداد۱۳۸۹ساعت 0:49  توسط اقاليم قبله 

 

يوم النكبة؛ يادآور خاطرات تلخ ملت‏ فلسطين
 

 15 مي سال 1948 (26 ارديبهشت جاري) شصت‌ودومين سالگرد يوم‌النكبة است كه يادآور توطئه صهيونيستها و همپيمانان غربي آنها براي اشغال فلسطين و آوارگي ساكنان اصلي آن است.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت۱۳۸۹ساعت 20:26  توسط اقاليم قبله  | 

 

المشهد الاسرائيلي گزارش داد:
طرح جديد شهرك سازي اسرائيل در قدس
 
 

با اين كه رژيم صهيونيستي به آمريكايي‌ها تعهد داده ساخت و ساز در قدس شرقي را متوقف كند، با اين حال اجراي سه طرح را در اين نقطه از قدس مدنظر دارد كه در صورت تصويب به اجرا گذاشته خواهد شد.

پايگاه اطلاع رساني صهيونيستي المشهد الاسرائيلي در مقاله‌اي به بررسي ساخت و سازهاي جديدي مي‌پردازد كه قرار است در صورت تصويب توسط كميسيون ساخت و ساز و شهرسازي منطقه "قدس شرقي " تابع وزارت داخلي رژيم صهيونيستي در قدس شرقي به اجرا گذاشته شود، المشهد در اين‌باره مي‌نويسد: كميسيون ساخت و ساز و شهرسازي قرار است، طي هفته آينده در نشستي به بررسي روند ساخت و ساز در قدس شرقي بپردازد و سه طرح جديد را در شهرك‌هاي قدس شرقي تصويب كند.
المشهد در اين‌باره با استناد به راديو ارتش رژيم صهيونيستي توضيح مي‌دهد كه اين سه طرح شامل توسعه و گسترش آپارتمان سازي در شهرك گيلو و توسعه ساخت و ساز در شهرك نافيه يعقوب و ايجاد يك پاركينگ در شهرك بسگات زئيف است.
المشهد در ادامه مي‌افزايد: كميسيون ساخت و ساز و شهرسازي قدس از زمان بروز بحران ميان آمريكا و رژيم صهيونيستي به دليل مخالفت با ساخت 1600 واحد مسكوني در شهرك "رامات شلومو " در شمال شرقي قدس كه طي ديدار "ژوزف بايدن " (فرستاده ويژه رئيس جمهور آمريكا) از رژيم صهيونيستي دو ماه پيش روي داد، تشكيل جلسه نداده و قرار است اين كميسيون در نشست آتي خود 45 پرونده ساخت و ساز را بررسي كند كه 19 تاي آنها مربوط به قدس شرقي است، اين درحالي است كه رژيم صهيونيستي ملزم به اداي تعهدات خود در برابر آمريكا مبني بر عدم تخريب منازل فلسطيني‌ها در قدس شرقي و ادامه ساخت و ساز در اين منطقه است.
المشهد در اين‌باره با اشاره به سخنان "مائير مرگليت " از حزب "ميرتس " كه به راديو رژيم صهيونيستي گفته بود،‌ رژيم صهيونيستي متعهد شده ساخت و ساز در قدس شرقي را متوقف كند، مي‌افزايد: مرگليت معتقد است، "در حال حاضر مشكلي براي توسعه و گسترش شهرك‌هاي يهودي‌نشين قدس شرقي وجود ندارد، چون تشكيلات خودگردان مي‌داند ما به هيچ عنوان اين شهرك‌ها را از دست نخواهيم داد. "
درپي انتشار اين خبر "صائب عريقات " (رئيس دايره مذاكرات تشكيلات خودگردان) از رژيم صهيونيستي خواست طي مذاكرات غيرمستقيم كه انتظار مي‌رود از روز چهارشنبه آغاز شود، از اجراي طرح‌هاي ساخت و ساز در قدس شرقي صرف‌نظر كند.
المشهد در پايان مي‌نويسد: اين درحالي است كه "دان مريدور " معاون نخست وزير رژيم صهيونيستي در واكنش به سخنان عريقات، فلسطيني‌ها را به سوء استفاده از شرايط و اوضاع متهم و تاكيد كرد، "اين مذاكرات نيز به‌سان مذاكرات گذشته بي‌نتيجه خواهند ماند "، چون به گفته وي تاريخ ثابت كرده فلسطيني‌ها در اتخاذ تصميمات سخت و مشكل ناتوان مي‌نمايند.

+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۰ اردیبهشت۱۳۸۹ساعت 14:5  توسط اقاليم قبله  | 

 

همزمان با توطئه رژيم صهيونيستي در اخراج فلسطينيان؛
تل‌آويو يك معبد ديگر صهيونيستي در شرق قدس مي‌سازد
 

رژيم صهيونيستي در راستاي يهودي‌سازي بيشتر شهر اشغالي قدس امروز اعلام كرد كه يك معبد و مدرسه صهيونيستي در بخش شرقي اين شهر احداث مي‌كند .

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۴ فروردین۱۳۸۹ساعت 19:16  توسط اقاليم قبله  | 

 

سلام فیاض ، حسنی مبارک و نتانیاهو در نشستی دوستانه :
شهر در امن و امان است . آسوده بخوابید !
 
در پي متوقف‌شدن فعاليت تنها نيروگاه برق غزه،
مردم غزه 3 شب را در تاريكي به سر خواهند برد !!
 
 
به نقل از شبكه تلويزيوني الجزيره، فعاليت تنها نيروگاه برق غزه كه برق مورد نياز اين منطقه را تامين مي‌كند به دليل كمبود سوخت ناشي از محاصره رژيم صهيونيستي متوقف شده است.

بنا براين گزارش، محاصره نوار غزه و خودداري رژيم صهيونيستي از بازكردن گذر‌گاه‌هاي مرزي غزه موجب شده است كه سوخت مورد نياز نيروگاه‌هاي برق اين منطقه تامين نشود.
اين گزارش افزود: گذرگاه‌هاي مرزي نوار غزه امروز و فردا بسته خواهد بود و مجددا از روز يك‌شنبه گشوده خواهد شد. به اين ترتيب با تامين نشدن سوخت مورد نياز تنها نيروگاه برق غزه، حدود نيم ميليون تن از ساكنان اين منطقه 3 شب را در تاريكي به سر خواهند برد.
 
همچنين مسئولان اين نيروگاه اعلام كرده اند كه فعاليت همه مولد هاي اين نيروگاه پس از كمبود سوختي كه به علت اقدام دولت سلام فياض مبني بر كاهش سوخت هفتگي از 2 هزار و 200 واحد به 750 واحد در روز متوقف شده است. كه اين ميزان براي راه‌اندازي يك مولد نيز كافي نيست.
محاصره نوار غزه توسط رژيم صهيونيستي مشكلات بسياري را براي مردم اين منطقه به وجود آورده است كه از جمله آن مي‌توان به كمبود سوخت براي مراكز مهم مانند بيمارستان‌ها و نيروگاههاي برق اشاره كرد.
 
+ نوشته شده در  جمعه ۲۰ فروردین۱۳۸۹ساعت 17:51  توسط اقاليم قبله  | 

 

قدس در خطر غفلت ... !

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

توضیح: این عکس در در روزنامه ها و سایتهای رژیم صهیونیستی منتشر شده است و اخباری مرتبط با آن موجود است که به صراحت گفته اند در تاریخ 25 مارس هیکل سلیمان بر مکان مسجد الاقصی قرار خواهد گرفت و زلزله ای در تاریخ بین 16 تا 24 مارس پیش بینی کرده اند که موجب تخریب مسجد الاقصی خواهد شد. هیکل سلیمان نیز از سالها پیش توسط گروههای تندرو یهودی صهیونیست ساخته شده است و تنها منتظر تخریب مسجد الاقصی هستند تا ان را به مکان مسجدمنتقل نمایند. ماکتهای ساخته شده هیکل در موزه های مختلف در سرزمینهای اشغالی موجود است و در موزه ای در مقابل مسجد الاقصی نیز این ماکت وجود دارد و هیکل اصلی نیز ساخته شده و تنها انتقال آن به مکان مسجد الاقصی باقی مانده است.

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

به عبارت پشت کامیون توجه کنید: "سنگ بنای معبد سوم " The cornerstone of the third Temple"

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

یکی از کنیسه هایی که درست در زیر مسجد الاقصی ساخته شده . باور آن سخت است.

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

کتابخانه های زیر مسجد الاقصی

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

اولین شمعدان ساخته شده از طلا که در " معهد جبل هیکل" در چند متری مسجد الاقصی نگهداری می شود و روزانه هزاران یهودی از این موزه بازدید می کنند تا در جریان فعالیتهای انجام شده برای ساخت هیکل قرار بگیرند . بنابر ادعای صهیونیستها معبد هیکل در 2000 سال قبل برای بار دوم خراب شد و مکان آن را مسجد الاقصی می دانند و تلاش زیادی برای تخریب مسجد الاقصی و ساخت مجدد هیکل دارند

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

لباس مخصوص خاخامهای یهودی برای ذبح گاو سرخ رنگ بنام " ملودی" که مرحله اول ساخت معبد هیکل است. این لباسها از پارچه مخصوص دوخته شده و همه مراحل دوخت آن با دست انجام شده .

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

ظرفهای مخصوص اجرای مراسم تطهیر


قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

خنجر ساخته شده از طلا و نقره برای ذبح گاو سرخ رنگ بنام " ملودی"


قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

تصویر از مذبح " محل ذبح گاو سرخ رنگ " و بوقهای نقره که در مراسم مختلف از آن استفاده می شود.

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

گاو سرخ رنگ ژنتیکی طبق مواصفات تورات که 5 سال قبل متولد شده نام آن " ملودی" است و پس از تخریب مسجد الاقصی ذبح و سوزانده و با خاکستر آن محل مسجد الاقصی تطهیر و معبد سوم سلیمان ساخته می شود.

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

بخشی از تونلهای حفر شده در زیر مسجد الاقصی

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

نمایی از معبد ( هیکل) سلیمان که در محل مسجد الاقصی ساخته می شود

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

نقشه هیکل بر اساس تورات که در سال 1584 میلادی توسط کریستیان وان ادریشم رسم شده

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

ماکتی از هیکل سلیمان تخیلی !

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

فرو رفتن بخشهایی از حیاط مسجد الاقصی

قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله


قدس در خطر غفلت ! - اقالیم قبله

ترکهای ستونهای اساس مسجد الاقصی

منبع اصلي :

http://www.muslm.net/vb/showthread.php?t=375339&page=3

http://www.muslm.net/vb/showthread.php?t=375339&page=2


منبعي كه اين مطلب را در آنجا خواندم:  وبلاگ در جستجوي حقيقت .

جهت اطلاعات بيشتر از مسجدالاقصي مي‌توانيد به آرشيو موضوعي وبلاگ در قسمت قدس مراجعه كنيد+

دوستان گرامي اگر در مورد مكان، معماري و بناي مسجدالاقصي نيز مي‌خواهند اطلاعاتي كسب كنند، كتاب قدس نگين جهان اسلام را مطالعه كنند.

 

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۶ اسفند۱۳۸۸ساعت 2:20  توسط اقاليم قبله  | 

 

مدير كل ايسسكو هشدار داد:
يهودي‌سازي قدس در سايه اختلافات جهان اسلام
 
نمایی از قبه الصخره - اقالیم قبله

مدير كل ايسسكو در گزارشي با بررسي تلاش رژيم صهيونيستي براي يهودي‌سازي قدس، بر لزوم حل و فصل اختلافات جهان اسلام تاكيد كرد

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه ۶ اسفند۱۳۸۸ساعت 0:54  توسط اقاليم قبله  | 

 

تحليلگر روزنامه گاردين:
صهيونيسم يهوديان را از دين يهود متنفر كرده است
 

تحليلگر روزنامه انگليسي گاردين تصريح كرد: با وجود اين‌كه صهيونيسم برداشتي نادرست از دين يهود است اما به واسطه اقدامات رژيم صهيونيستي در دهه‌هاي اخير، نوعي حس شرمساري و از خود متنفر بودن در بسياري از يهوديان وجود دارد.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه ۲۳ بهمن۱۳۸۸ساعت 23:59  توسط اقاليم قبله  | 

 

سازمان تبلیغات امریکا و انگلیس و اسرائیل برای گرامیداشت یوم الله ۲۲بهمن !

 

مسیر شماره يك ؛ ميدان حسادت ، بلوار جهالت ، خيابان ضلالت ، خيابان خيانت ، دروازه جهنم . . .
 
مسیر شماره دو؛ مسجد ضرار ، میدان ابوجهل ، خیابان ابوسفیان ، دروازه ي جهنم . . .    
                                           
مسیر شماره سه ؛ میدان حكميت ، خیابان ابو موسي اشعري ، خیابان ناكثين ، دروازه جهنم . . .

مسیر شماره چهار ؛ پايگاه انگليس ، چهار راه آمريكا ، خيابان اسرائیل ، دروازه جهنم . . .
 
مسیر شماره پنج ؛  چهار راه استعمار ، بلوار استكبار ، خيابان استثمار ، دروازه جهنم . . .

مسیر شماره شش :سه راهي بهائيت ، بلوار وهابيت ، خيابان عبدالمالك ريگي ، دروازه جهنم . . .

مسیر شماره هفت : ميدان بي بصيرتي ، خيابان اعدامي آرش رحماني پور ، كوچه اعدامي محمد رضا
 
مسیر شماره هشت : خیابان علي زماني ، بن بست ندا آقا سلطان ، دروازه جهنم . . .
 
+ نوشته شده در  شنبه ۱۷ بهمن۱۳۸۸ساعت 10:39  توسط اقاليم قبله  | 

 

چند سوال مهم درباره مثلث شوم ، عراق ، حزب بعث !

عراق / اقالیم قبله 

وقتی ظاهر سازی های مثلا محاکمه تونی بلر را در انگلیس سر جنگ عراق را دیدم ، یک سوال برایم پیش آمد که رابطه امریکا ، عراق ، حزب بعث چیست ؟ در ضمن اسرائیل و انگلیس چه نفعی از این جریان می برند که مکم به تجاوز کردند ؟ من چند صغری و کبری دارم که به نتیجه نمی رسد :

۱ : امریکا و انگلیس به همراه ناتو و کمک استخباراتی فعال اسرائیل ، برای سرنگونی صدام به عراق حمله می کند !

۲ : آن گونه که بلر امشب گفت ، هدف از حمله به عراق ، انهدام سلاح های کشتار جمعی ، حذف صدام و رژیم بعث بود که البته در برخی دیگر از کشور های عربی هم این مسئله هست !

۳ : بلر گفت : ما باید مانع ایران دومی در عراق می شدیم . از حیث سلاح های شیمیایی و تفکر شیعی و حکومت حزب بعث !

عراق / اقالیم قبله

۴ : یمن . لبنان . افغانستان . فلسطین . هائیتی ، سلاح شیمیایی و حزب بعث و صدام و گاها حرکت شیعی ندارند ، اما امریکا و انگلیس و اسرائیل در آنجا حضور نظامی و اطلاعاتی دارند !

۵ : امریکا هفته گذشته نماینده ای به عراق می فرستد تا در دولت و مجلس آینده ، حزب بعث حقش محفوظ بماند و دوباره آنها به سر پست هایشان برگردند !! راستی صدام هم که مرد و سلاح شیمیایی هم پیدا نشد ! بعد هم رسما اعلام می کند که تا بحال یک تریلیون و ۱۰۰ میلیارد دلار هزینه این توحش همراه با مردم سالاری و دموکراسی شده است !

۶ : امریکا و عربستان با کمک نیروها اطلاعاتی اسرائیل به بعثی های در سوریه و اردن کمک مالی و اطلاعاتی می کنند تا دولت جدید را به زمین بزنند ؟!

۷ : آیا امریکا ، انگلیس و اسرائیل ، هنوز به دنبال سلاح کشتار جمعی می گردند ؟ و یا در آستانه انتخابات جدید در عراق ، از عمل خود راجع به حزب بعث شرمنده اند و می خواهد صدامی جدید بسازند ؟! راستی حملات و تنش ها در دیگر کشور هایی که صدام و بعث و سلاح ندارند ، به کجا می انجامد ؟!

 

+ نوشته شده در  شنبه ۱۰ بهمن۱۳۸۸ساعت 2:21  توسط اقاليم قبله  | 

 

گوشه ای از فساد اخلاقی مهاجرانی - وزیر اسبق ارشاد ، مسئول کمیته 5 نفره سبزک در لندن و نماینده صهیونیسم اسلامی ! 
ابعاد تازه اي از رسوايي اخلاقي مهاجراني عضو اتاق فکر جنبش سبز
 
مطلب 257 - گوشه ای از فساد اخلاقی مهاجرانی - وزیر اسبق ارشاد ، مسئول کمیته 5 نفره سبزک در لندن و نماینده صهیونیسم اسلامی !
مهاجراني به مركز گفت‌وگوي تمدن‌ها رفت اما چندي نگذشت كه رسوايي هتك حيثيت چند زن توسط او موجب خروجش از كشور شد.
اصرار به طلاق زن شوهر دار و برقراري رابطه ناسالم  را بخوانید !
 
 
+ نوشته شده در  دوشنبه ۵ بهمن۱۳۸۸ساعت 1:28  توسط اقاليم قبله  | 

 

مرد سال اسرائيل متخصص در بریدن سر انسانها

 
 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه ۳۰ دی۱۳۸۸ساعت 18:21  توسط اقاليم قبله  | 

 

در ادامه سلسله بحث های صهیونیسم اسلامی ، خواستم مطلبی بیاورم .

اما دیدم بدون شرح بنویسم هنری تر است !

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۲۴ دی۱۳۸۸ساعت 18:6  توسط اقاليم قبله  | 

 

پايگاه اينترنتي ربل:
چرا همه از يهوديان متنفرند؟
 
اقاليم قبله

پايگاه اينترنتي ربل با بررسي دلايل عداوت هميشگي مردم دنيا با يهوديان، آن را ناشي از بلاهايي دانسته كه يهوديان در طول تاريخ بالاخص در يك قرن اخير بر سر بشريت آورده‌اند.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۱ دی۱۳۸۸ساعت 0:40  توسط اقاليم قبله  | 

 

به برکت تولد اقالیم قیله کوچک !

امروز ۱۵ دی ۱۳۸۸  .  ۵ /۱ / ۲۰۱۰

این بار بدون شرح :

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۵ دی۱۳۸۸ساعت 17:43  توسط اقاليم قبله  | 

 

      ...

در کنج دلم عکس امام است نهان                    مردید اگر ، قلب مرا پاره کنید !

امام خمینی (ره)

 

+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۳ آذر۱۳۸۸ساعت 11:12  توسط اقاليم قبله  | 

 

صهیونیسم اسلامی

باز هم در مصر !

متاسفانه در بازی اخیر مصر و الجزایر که به شکست مصر انجامید ، شاهد درگیری های مفصل مردمان این کشورها با هم شدیم ، که کار به مجامع بین المللی نیز کشید ، و مفصل آن را خود می دانید و نیاز به طرح نیست .

اما مطلبی که این جا جا دارد بیان کنم نحوه رفتار مردم مصر است . یک قضیه ساده فوتبال برای جام جهانی این طور یک هفته کل عالم عربی را به هم می ریزد که مصریان و الجزایریان تظاهرات می کنند و چند کشته و ... !

اما در جنایات بر سر مردم غزه و حصار یک سال و نیم بر آنها و کشتار فجیع این مردمان مظلوم ، مصریان می گفتند که از حکومت می ترسیم و حتی بانگ بر نمی آوریم . انگار نه انگار که اتفاقی کمی آن ور تر برای مردم غزه از خاک خود مصر صورت می پذیرد . مثل پرتاب موشک و امداد و پشتیبانی سربازان یگان مخصوص اسرائیل از آبهای مصر و با هزینه این کشور و یا هدف قرار دادن مواضع حماس از داخل مصر و ...

مشابه این مسئله بر سر جریان جنگ عراق و لبنان و یمن هم مشاهده شد . حتی بد تر این که مصر ، سفیر اسرائیل را در حین جنگ علیه غزه فرانخواند ، اما سفیر الجزایر را اخراج کرد ؟

خوب مصر می گوید که این مباحث ، فقط مربوط به کشورهای عربی است و لا غیر !

می خواهم از مردم و ملت مصر بپرسم که ، لبنانی ها و فلسطینی ها و عراقی ها و یمنی ها مردمان عرب نبودند که شما حتی بانگی کم صدا هم برای دفاع از آنها بر نداشتید و برای یک بازی مسخره فوتبال ، حتی سفیر کشوری را اخراج می کنید و در شورای امنیت و  سازمان ملل و سازمان کنفرانس اسلامی ، زمین و زمان را به هم می دوزید ؟!

تازه این فراعنه امروزی ایران را متهم می کنند که در مسائل عربی دخالت می کند و دیگر آرام نمی نشینند ! خواستم بحثم را با دوستان بر سر موضوع صهیونیسم اسلامی به روز کرده باشم ، تا معیار های یک ملت نان صهیون خورده را بهتر درک کنیم .

عجب دنیایی است ! ...

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۳ آذر۱۳۸۸ساعت 12:22  توسط اقاليم قبله  | 

 

طرح صهيونيست‌ها براي دوركردن كودكان فلسطيني از زبان عربي !
 
zion

وزارت آموزش و پرورش رژيم صهيونيستي در راستاي اقدامات نژادپرستانه اين رژيم تلاش دارد تا كودكان فلسطيني را از زبان فصيح عربي دور كند.

كارشناسان و شخصيت‌هاي فرهنگي فلسطيني ساكن اراضي اشغالي سال 1948 تاكيد كردند كه وزارت آموزش و پرورش رژيم صهيونيستي تلاش دارد در راستاي از بين بردن هويت عربي فلسطينيان، وجهه زبان عربي را زشت جلوه دهند.
بر اساس اين گزارش، صهيونيست‌ها با استفاده از روش آموزشي ويژه‌اي تلاش مي‌كنند موجب نفرت دانش آموزان فلسطيني از زبان عربي شود.
انجمن فرهنگي عربي "الناصره " بر اساس نتايج يك تحقيق اعلام كرد وزارت آموزش و پرورش رژيم صهيونيستي تلاش مي‌كند با وارد كردن اشتباهاتي در نگارش و دستور زبان عربي، لهجه محلي را بر لهجه عربي فصيح ترجيح دهد آنان بيشتر بخشهاي كتاب را به زبان محلي چاپ مي‌كنند تا كودكان هويت وابسته بودن به امت بزرگتري به نام امت عربي و اسلامي را فراموش كنند.
اين كارشناسان تاكيد كردند كه تنها در 8 كتاب درسي كلاس دوم، 4000 مورد اشتباه نگارشي وجود دارد.
پيش از اين نيز رژيم صهيونيستي در راستاي اقدامات نژادپرستانه، لايحه غير رسمي شدن زبان عربي در فلسطين اشغالي را در كنست بررسي كرده بود.
از سال 1948 و تشكيل موجوديت رژيم صهيونيستي كه به "يوم النكبه " معروف است زبان عربي به عنوان دومين زبان رسمي در سرزمين اشغالي شناخته شد.

منبع : خبر گزاری فارس

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۲۰ آبان۱۳۸۸ساعت 19:4  توسط اقاليم قبله  | 

 

همسو با ديگر مقامات صهيونيستي؛
ليوني به جمع حاميان ادامه رياست عباس بر تشكيلات خودگردان پيوست !
 
زيپي ليوني
 
"زيپي ليوني " رئيس حزب معارض رژيم صهيونيستي در تماس تلفني با رئيس تشكيلات خودگردان فلسطين سعي كرد تا وي را از تصميم خود در كناره‌گيري از رياست تشكيلات منصرف كند.

به نقل از پايگاه خبري روزنامه صهيونيستي يديعوت آحارونوت، "زيپي ليوني " رئيس حزب كاديماي رژيم صهيونيستي با "محمود عباس " رئيس تشكيلات خودگردان به صورت تلفني گفت‌وگو كرد.
اين روزنامه در پايگاه خبري خود با اشاره به اين تماس تلفني نوشت كه ليوني در اين گفت‌وگو درباره اوضاع سياسي در پي اظهار بي‌ميلي عباس براي شركت در انتخابات‌ آينده رياستي تشكيلات خودگردان با وي رايزني كرد.
همچنين يك منبع فلسطيني در دفتر ابومازن به اين پايگاه خبري گفت كه اين گفت‌وگو عادي بود و ليوني در اين گفت‌وگوي تلفني بر ضرورت ادامه روند سياسي با اسرائيل براي از سرگيري مذاكرات تاكيد كرد.
بسياري از كارشناسان منطقه معتقدند كه كناره‌گيري عباس از تشكيلات خودگردان در سايه افزايش فشارهاي رژيم صهيونيستي براي ادامه شهرك سازي و تجاوزات مكرر به مقدسات اسلامي از جمله مسجدالاقصي مي‌تواند زيرساخت‌هاي آغاز انتفاضه جديد فلسطيني را تشكيل دهد.
پيش از اين نيز مقامات رژيم صهيونيستي از عباس خواسته بودند تا در تصميم خود در كناره‌گيري از رياست تشكيلات خودگردان فلسطين تجديد نظر كند.
آمريكا نيز كه هميشه از حاميان رژيم صهيونيستي بوده گفته مي‌شود كه به دنبال گرفتن امتيازاتي از تل‌آويو براي تشكيلات خودگردان است تا به اين ترتيب عباس را متقاعد به ادامه حضور خود در اين تشكيلات نمايد.

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۹ آبان۱۳۸۸ساعت 13:41  توسط اقاليم قبله 

 

يك يهودي خطاب به نتانياهو:
شرمت باد، محاصره غزه را پايان دهيد
 
(( این در حالی است که خیلی از مسلمانان از این یهودی با غیرت ، یهودی تر اند ! ))
 
نتانیاهو

در جريان سخنراني نخست وزير رژيم صهيونيستي در مجمع عمومي فدراسيون يهوديان آمريكاي شمالي در واشنگتن يك يهودي ضمن قطع كردن سخنراني وي فرياد زد شرم بر شما باد، محاصره غزه را پايان دهيد.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهيونيستي "جروزالم پست "، "بنيامين نتانياهو " نخست وزير اسرائيل روز گذشته در اجلاس سالانه مجمع عمومي فدراسيون يهوديان آمريكاي شمالي سخنراني كرد.
وي هنگامي كه در ابتداي سخنراني خود درباره روند صلح با فلسطينيان صحبت مي‌كرد با اعتراض يكي از حاضران در اين نشست مواجه شد.
يك زن يهودي در حالي كه پلاكاردي در دست داشت با قطع كردن سخنراني نتانياهو فرياد زد: "شرم بر شما باد، شرم بر شما باد. "
هنگامي كه مسئولان امنيتي در حال بيرون بردن وي از نشست بودند همچنان فرياد مي‌زد: صلح براي تمام مردم، صلح براي تمام مردم، شرم بر شما باد.
نتانياهو هنگامي كه با اين صحنه غير منتظره در مجمع يهوديان آمريكاي شمالي مواجه شد گفت: در مجمع عمومي سازمان ملل بهتر از اينجا از من استقبال شد.

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۹ آبان۱۳۸۸ساعت 13:37  توسط اقاليم قبله 

 

خاطره‌اي از‌ مقام معظم ولایت ؛
ماجراي واريز پول ملت به صندوق آمريكا در زمان پهلوي
 

بازخواني ماجراي صندوق محرمانه آمريكا از زبان رهبر معظم انقلاب قابل تامل است.

حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب در بيانات خود در جلسه پرسش و پاسخ دانشجويان دانشگاه صنعتي امير كبير در تاريخ 1379/12/22 در مورد خريد تسليحات و ماجراي صندوق محرمانه آمريكا چنين فرمودند.


در زمان رژيم پهلوي آمريكايي ها هواپيماهاى جنگى و بقيه ابزارهاى خودشان را به ما مى‌فروختند؛ ولى اجازه‌ تعمير آنها را به ما نمى‌دادند، البته داستان آن فروش‌ها هم داستان عجيبى است. آن روز صندوق مشتركى بين ايران و امريكا وجود داشت كه بنده اوايل انقلاب كه به وزارت دفاع رفتم و در آن‌جا مشغول كار شدم، اين را كشف كردم؛ بعد به مجلس رفتم و آن را پيگيرى كردم كه متأسفانه تا امروز هم امريكايي‌ها جواب نداده‌اند.


صندوقى با نام اختصارى F.M.S داشتند كه دولت ايران پول را در آن صندوق مى‌ريخت اما قيمت جنس و نوع جنس و برداشت پول را امريكايي‌ها به عهده داشتند، وقتى انقلاب پيروز شد ميلياردها دلار در اين صندوق پول بود كه هنوز هم امريكايي‌ها جوابى نداده‌اند و آن پولها را به ملت ايران برنگردانده‌اند.

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱۴ آبان۱۳۸۸ساعت 0:11  توسط اقاليم قبله 

 

در ادامه آزادی بیان در غرب ،
 این بار در دادگاه آلمان
منتقد هولوكاست به پرداخت جريمه نقدي محكوم شد .!
 
ريچارد ويليامسون / منتقد هلوكاست
 
به نقل از روزنامه آلماني "ولفزبورگرآلگماينه "، "ريچارد ويليامسون " به دليل زير سوال بردن هولوكاست به پرداخت حداكثر 100 يورو متهم شد.
بر اساس اين گزارش "ماتياس لوسمن " وكيل ويليامسون ضمن اعلام اين خبر گفت كه اين حكم قطعي نيست و موكلش مي تواند ظرف 2 هفته آينده به آن اعتراض كند.

لوسمان گفت: درباره اين حكم مسايلي وجود دارد كه نمي‌توان از آنها گذشت و احتمالا ويليامسون (با توجه به آنها) از خود دفاع خواهد كرد.
جرم ويليامسون نقض قانون مبارزه با تبعيض نژادي در آلمان ذكر شده است.

اعلام جرم عليه اين اسقف انگليسي از زماني شروع شد كه وي در يك مصاحبه تلويزيوني در سوئد در اوايل سال جاري ميلادي گفته بود كه وي به هيچ وجه اين موضوع را كه يهوديان در دوران جنگ جهاني دوم در اتاق‌هاي گاز كشته شده اند را باور ندارد.
وي درباره اتاق‌هاي گاز ادعايي گفت: اصلا چيزي به نام اتاق گاز نازي‌ها وجود خارجي نداشته است.

اين مصاحبه كمي پيش از آن انجام شد كه پاپ "بنديكت شانزدهم " حكم تكفير ويليامسون و سه تن ديگر از اسقف‌ها را لغو كرد.
+ نوشته شده در  سه شنبه ۵ آبان۱۳۸۸ساعت 11:57  توسط اقاليم قبله  | 

 

استاد حقوق بين‌الملل آمريكا بررسي كرد:
چرا گزارش گلدستون با اهميت است؟
 

 استاد حقوق بين‌الملل دانشگاه‌هاي آمريكا و نويسنده بيش از 20 كتاب مختلف در موضوعات بين‌المللي، طي مقاله‌اي با بررسي گزارش گلدستون در رابطه با جنايات جنگي رژيم صهيونيستي، دلايل اهميت اين گزارش را برشمرد.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه ۲۵ مهر۱۳۸۸ساعت 20:39  توسط اقاليم قبله  | 

 

حقوق بشر = یک حرف مفت !
 
خبرنگار برجسته فلسطيني بررسي كرد:
اسرائيل چگونه روان كودكان فلسطيني را نابود مي‌كند؟
 
کلاس درسی در غزة 

 خبرنگار صاحب‌نام فلسطيني با اشاره به تخريب مدارس در جريان جنگ غزه و كمبود فضاي آموزشي در اين منطقه، از منع عمدي ورود لوازم تحرير به غزه توسط اين رژيم خبر داد و گفت: اسرائيل به دنبال آسيب رساندن و نابودي روان كودكان و نوجوانان فلسطيني است.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه ۲۲ مهر۱۳۸۸ساعت 16:27  توسط اقاليم قبله  | 

 

در سلسله مباحث بهائیت و صهیونیسم ، این بار :

مسلك بابيه و بهائيه به طور اجمال


 

 

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه ۱۸ مهر۱۳۸۸ساعت 17:50  توسط اقاليم قبله  | 

 

افتخار می کنم ...

از این که دیدم نماینده کشورم ، فرستاده ( مراسل ) کیان مجعول صهیونیستی را وقعی ننهاد .

این تنها سیره برخوردی است که انسانها ، باید در مقابل مردم غاصبی بکنند که جان و سرزمین یک ملت را ۶۰ سال است که ، به غارت برده اند . 

جلیلی - دبیر شورای عالی امنیت ملی

همه مردم اسرائیل ، و همه آنهایی که از اینان حمایت می کنند ، غاصبان تاریخ و آینده ملت فلسطین اند ...

چنانچه سید حسن نصر الله گفت : فکلهم غزات و کلهم محتلون و لایلدون الا فاجرا کفارا ...

 

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۲ مهر۱۳۸۸ساعت 0:36  توسط اقاليم قبله  | 

 

بهائیت و اسرائیل ۳

تصویر عباس افندی که به نام عبدالبهاء شناخته شده‌است

از فصول بسیار مهم در پرونده بهائیت ، روابط صمیمانه و همکاری تنگاتنگ سران آن با صهیونیسم به طور عام ، و رژیم اشغالگر قدس به طور خاص ، است. سرزمینی که بیش از نیم قرن است صهیونیسم بر آن چنگ افکنده ، از دیرباز قبله بهائیان محسوب می شود و افزون بر این ، سالها است مرکزیت جهانی بهائیت (بیت العدل اعظم) در آن کشور قرار دارد ...

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ۵ مهر۱۳۸۸ساعت 19:30  توسط اقاليم قبله  | 

 

بهائیت و اسرائیل ۲

 پرونده:Bahai star.svg

ستاره ۹ ضلعی نماد بهائیت

یكی از سرشناسان كیش بهایی ، سرلشكر دكتر ایادی، پزشك ویژه شاه بود. ایادی افسری خوش نام بود و به چشم و گوش شاه می‌مانست. او بهداری ارتش و بیمارستان‌ها، اداره خرید دارو و ابزار پزشكی برای یگان‌های ارتش را سرپرستی كرد و با همه توان به هم كیشانش یاری می‌داد.«‌شیمعون پرس» یا همان شیمون پرز،‌ دوبار در اسرائیل به نخست وزیری رسید. او یكی از عوامل اصلی و محور كشتار مسلمانان فلسطینی بویژه در فاجعه اردوگاه‌های «صبرا» و «‌شتیلا» می‌باشد...

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه ۲ مهر۱۳۸۸ساعت 20:56  توسط اقاليم قبله  | 

 

اسناد و منابع ديني و تاريخي نشان مي دهد:
بني اسرائيل هرگز وارد فلسطين نشده اند
 
اقالیم قبله . یهودیان هرگز وارد فلسطین نشده اند

فارس : در سال‏هاى اخير و در نتيجه مطالعات گوناگونى كه صورت گرفته ترديدهاي جدي در درستى اطلاعات‏ رايج درباره بنى اسرائيل و حضورشان در قدس و فلسطين بوجود آمده است،به ويژه آن كه‏ هيچ نشانه‏اى تا كنون يافته نشده است كه گفته‏ها و ادعاهاى آن‏ها را اثبات كند.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۳۰ شهریور۱۳۸۸ساعت 16:14  توسط اقاليم قبله  | 

 

این هم یک وجهه دیگر از صهیونیسم اسلامی !

امروز در ، روز جهانی قدس که همه آزادگان و احرار عالم ندای مرگ بر اسرائیل سر می دادند ، عده ای قلیل با نماد سبز در چند خیابان تهران بودند که ، نشان دادند اسرائیل فقط یک پرچم با دوخط آبی نیست ، بلکه می شود رنگ سبز را در گوشه ای از آن جای داد ...

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه ۲۷ شهریور۱۳۸۸ساعت 18:49  توسط اقاليم قبله  | 

 

بهائیت و اسرائیل

(  ۱  )

لینک مطلب :  سید حسن نصر الله : كسي كه آيت الله خامنه اي را بشناسد نگران نمي‌شود

لینک مطلب : استقلال ما چه می شود ؟ ( دکتر رضا پورحسین )

لینک مطلب :  اعضاي بدن بيش از هزار فلسطيني تاكنون قاچاق شده است


مقر بیت العدل اعظم ، حیفا، اسرائیل جعلی
 

مسلك بهائیت از سال 1260 ق توسط علی محمد باب كه خود را «باب» امام و وسیله تماس مردم با امام زمان (علیه السّلام) معرفی كرد , به وجود آمد. او سپس ...

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ۲۲ شهریور۱۳۸۸ساعت 18:25  توسط اقاليم قبله  | 

 

بهائیت ، در دامن صهیونیسم


 اقالیم قبله

در چند سال گذشته از گوشه و كنار كشور خبرهای خلاف انتظاری در مورد فعالیتهای فرقه بهائیت شنیده می‌شود كه نمونه آخر آن نامه پراكنی بی پروای این فرقه در داخل كشور با محتوای مظلوم‌نمایانه است. گویا فشار سازمانهای بین‌المللی به اصطلاح مدافع حقوق بشر و دولتهای غربی بر دولتمردان ما اثر كرده و آنها را در برخورد با این فرقه دچار تردید و سستی كرده است.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه ۱۴ شهریور۱۳۸۸ساعت 21:53  توسط اقاليم قبله  | 

 

                               فرقه انحرافی ابتکاری 

                              بهائیت و صهيونيسم

بهائیت و صهيونيسم


 

بهائیت که یک آیین دست ساز و کاملا مرتبط با استعمارگرانی از قبیل انگلستان و امریکاست ، در آغاز فعالیت خود را در ایران آغاز کرد.

 

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۹ شهریور۱۳۸۸ساعت 18:29  توسط اقاليم قبله  | 

 

آئتلاف 14 مارس چاره‌اي جز تسليم شدن در برابر معارضان لبنان ندارد

عضو شوراي مركزي حزب الله لبنان با اشاره به مانع تراشي برخي جريان‌هاي وابسته به ائتلاف 14مارس در روند تشكيل كابينه ائتلافي گفت: اين ائتلاف چاره‌اي جز پذيرفتن خواسته‌هاي معارضان در تشكيل كابينه ندارد.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ۱ شهریور۱۳۸۸ساعت 18:5  توسط اقاليم قبله  | 

 

مشروح سخنراني به مناسبت سومین سالگرد پیروزی حزب الله

سيد حسن نصرالله  :

 

حَســـبُنَا الله

سید حسن نصر الله

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه ۲۴ مرداد۱۳۸۸ساعت 18:3  توسط اقاليم قبله  | 

 

آنتي‌وار بررسي كرد
2هدف نتانياهو از پيشنهاد "دولت مستقل فلسطيني "
 
نتانياهو
 
تحليلگر پايگاه اينترنتي آنتي‌وار با اشاره به ساده‌انديشي بخشي از افكار عمومي غرب در قبال پيشنهاد نخست‌وزير صهيونيست درخصوص تشكيل دولتي براي فلسطينيان گفت: اين پيشنهاد داراي 2 منفعت اساسي براي رژيم صهيونيستي است.
 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ۴ مرداد۱۳۸۸ساعت 0:2  توسط اقاليم قبله  | 

 

اعتراف سربازان صهيونيست: ما با شبح حزب‌الله مي‌جنگيديم
 
zionist
 
اعترافات برخي سربازان رژيم صهيونيستي حاضر در جنگ 33 روزه، مانند اين كه "ما با شبح حزب‌الله مي‌جنگيديم "، افشا كننده حقيقت جنگ، وضعيت روحي و اوضاع ارتش رژيمي است كه به دروغ به ارتش شكست‌ناپذير شهره شده بود.
 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه ۳ مرداد۱۳۸۸ساعت 23:57  توسط اقاليم قبله 

 

مشروح نشست خبري مازيار بهاري خبرنگار شبكه 4 انگليس
حوادث اخير نمونه‌ كلاسيك و شكست‌خورده انقلاب رنگي است
 
انقلاب رنگی در ایران / اقالیم قبله

 همكار رسانه‌‌هاي آمريكايي و انگليسي گفت: جريان معتقد به انقلاب رنگين هميشه خود را در هر انتخابات پيروز معرفي كرده و تاكيد مي‌كند هر چه غير از پيروزي اين جريان رخ دهد، نشانگر بروز تقلب است و رسانه‌هاي غربي نيز با حمايت از جريان مذكور تلاش مي‌كنند نظريه فوق را در قالب واقعيت به مردم القاء كنند.


 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۳ تیر۱۳۸۸ساعت 17:25  توسط اقاليم قبله  | 

 

نماینده صهیونیسم اسلامی در تهران !

اغتشاشات حامیان میرحسین موسوی در تهران

دیشب ۲۵/۳/۱۳۸۸ ، ابوالحسن بنی صدر به نحوی از میر حسین موسوی حمایت کرد ! بعلاوه این که چند ساعت قبل رضا پهلوی که خود را شاه ایران می داند ، نیز از امریکا خواست تا از موج سبز که انقلاب جدیدی را به همراه خواهد داشت ، حمایت کنند !

متاسفانه جناب موسوی و همسر ایشان هم با شبکه های ضد اسلامی بی بی سی فارسی و العربیه همرای شده و مدام به شایعه پراکنی و ادامه اغتشاشات تاکید دارند .

این در حالی است که مخصوصا این دو نفر ، دولت ، بسیج ، سپاه ، مردم ، و ... را به بی قانونی متهم می کنند ، ولی اغتشاش ها بی قانونی نیست !

برای یک فردی که ادعای انقلابی بودن دارد ، زشت و ناپسند است که پس از دیدار با رهبری ، در جمع هواداران در میدان انقلاب باز همان حرف های قبلی را تکرار کند !

تازه می فهمم برخی از دوستان چقدر بر صهیونیسم اسلامی تاکید داشتند ، و برخی از آن غافل بودند !

خوب شد مملکت با هوشیاری مردم دوباره به دست نا اهلان نیافتاد ، و الا ....  .

می خواهم بدانم نظر شما دوست گرامی راجع به علائم و مصداق های یک صهیونیست اسلامی چیست ؟ آن چه که امروز علنا آن را در ایران می بینید ؟!

 خبر :

امام خمینی : غلط مي‌كني قانون را قبول نداري قانون تو را قبول ندارد

حمايت سلطنت‌طلبان و گروهك‌هاي تروريستي رجوي و ريگي از اغتشاشگران

7 كشته و 29 زخمي حاصل حملات مسلحانه حاميان موسوي

ریزش ها و رویش ها از الحدید

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۶ خرداد۱۳۸۸ساعت 17:26  توسط اقاليم قبله  | 

 

آخرین سخنرانی های سید حسن نصر الله

السید حسن نصر الله / اقالیم قبله

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ۳ خرداد۱۳۸۸ساعت 14:7  توسط اقاليم قبله 

 

گزارش تحركات موساد و سيا در مرزهاي غربي ايران

 احداث مكان‌هاي شنود، آموزش تروريست‌ها، تأمين بودجه آنها با فروش مشروبات الكلي، دامن زدن به مسائل قومي تنها نمونه‌اي از مداخله موساد و سيا در مرزهاي غربي ايران است.

گزارش تحركات موساد و سيا در مرزهاي غربي ايران

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت۱۳۸۸ساعت 13:13  توسط اقاليم قبله  | 

 

چند خبر :
يك مقام سابق مصر : قاهره با درخواست‌هاي ضد ايراني نتانياهو مخالفت كرد
القدس العربي : ديدار نتانياهو و مبارك باعث سرافكندي مردم مصر شد
معاريو فاش كرد : حضور عناصر تشكيلات خودگردان در تجاوز صهيونيست‌ها به غزه
 
نتانیاهو / اقالیم قبله 
 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۲ اردیبهشت۱۳۸۸ساعت 19:31  توسط اقاليم قبله  | 

 

فارس به نقل از بيزينس‌ واير اعلام كرد:
برگزاري گردهمايي شركت‌هاي رژيم‌صهيونيستي در لس‌آنجلس
 
گردهمایی شرکت های صهیونیستی / اقالیم قبله

 يك پايگاه اينترنتي آمريكايي اعلام كرد گردهمايي بيش از 40 شركت رژيم صهيونيستي براي افزايش تجارت و فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري بين اسرائيل و ايالت كاليفرنيا در روز پنجشنبه 14 خردادماه در لس‌آنجلس برگزار خواهد شد.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۸ اردیبهشت۱۳۸۸ساعت 12:19  توسط اقاليم قبله  | 

 

كتابي كه چاوز به اوباما داد چه بود؟

بخش بزرگي از افكار عمومي جهان به سرعت متوجه كتابي شد كه چاوز در جريان اجلاس سران قاره آمريكا به اوباما هديه كرد و به زودي به ليست پرفروش ‌ترين كتابهاي جهان اضافه شد.

اقالیم قبله / كتابي كه چاوز به اوباما داد چه بود ؟

این کتاب چه بود ؟

 

+ نوشته شده در  یکشنبه ۶ اردیبهشت۱۳۸۸ساعت 18:11  توسط اقاليم قبله  | 

 

باسلام ...

نمی دانم چه شد ،

اما وقتی دیدارشان میسر شد ،

به دنبال هر چه می خواستم از او یادگاری بگیرم ، در دستان و جیبش چیزی پیدا نشد ...

تسبیح . انگشتر . ساعت ...

اما از زیر عبایش یک قلم برایم ، برای همیشه به یادگاری داد !

وقتی قلم را باز کردم ، فقط کمی جوهر قرمز در آن مانده بود .

کلی خندیدم !

به خودم گفتم این یک نشانه و نماد است !

من این قلم را به فال نیک گرفتم !

او هم همین را می خواست ...

این را چند روز بعد فهمیدم ...  

 ادامه دارد ...

 چند خبر به عربی :

أحمدي نجاد : الصهيونية العالمية هي المظهر الحقيقي للعنصرية // كاتب يهودي : اسطورة الهولوكوست ذريعة‌ تمهّد لهولوكوست حقيقية // صحيفة صهيونية تفنّد مزاعم حول شن حرب علي إيران // «نهرين نت» : وزير الدفاع العراقي ينفّذ مشروعاً خطيراً في وزارته بضغوط أمريكية ! // مسؤول فلسطيني : إسرائيل تبدأ قريبا بتنفيذ اكبر مخطط استيطاني في القدس والضفة

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۵ فروردین۱۳۸۸ساعت 20:47  توسط اقاليم قبله  | 

 

صهيونيست‌ها روي پيراهن‌ها كشتار فلسطيني‌ها را تبليغ مي‌كنند
 
صهيونيست‌ها روي پيراهن‌ها كشتار فلسطيني‌ها را تبليغ مي‌كنند 

 توليد لباس‌هاي مرتبط با اقدامات نظاميان اسرائيلي در حمله به غزه، گوياي جنايت‌هاي رژيم صهيونيستي برضد غيرنظاميان در جنگ 22 روزه و القاء اين فرهنگ در بدنه جامعه يهودي است.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه ۴ فروردین۱۳۸۸ساعت 3:2  توسط اقاليم قبله  | 

 

 

مسيحيت صهيونيسم در ايران

 

   « من همانگونه که بارها ودرسالهای گذشته قبل و بعد از انقلاب هشدار داده ام مجددا خطر فراگیری غده چرکین و سرطانی صهیونیسم را در کالبد کشورهای اسلامی گوشزد می کنم و حمایت بی دریغ خود وملت مسلمان و دولت و مسئولین ایران را از تمامی مبارزات اسلامی ملتها و جوانان غیور و مسلمان ، در راه آزادی قدس اعلام می نمایم .»  قسمتی از پیام امام خمینی (ره) دررابطه با حج 1366

 

   در این بخش بر آنیم تا قدری از میزان نفوذ صهیونیسم در ایران وکارهای انجام شده توسط این گروه را در ایران بررسی کنیم ، کارهایی که اگر چه از زمان شیوع جهانی شدن و تاثیر گذاری صهیونیسم برملتها و تاریخ عقب تر است اما نشان دهنده میزان فعالیتها و زمینه چینیها و تلاش غرب برای جهانی کردن واستیلا برجهان وخصوصا جهان اسلام است .

 

   آزادی یهود از اسارت بابلیان توسط کوروش ومهاجرت آنان به سمت ایران وعراق ، سوریه ، افغانستان و پاکستان وعربستان شاید یکی از علل ادعای یهودیان مبنی بر وابستگی به این سرزمینها و ادعای ارض موعود باشد .

    یهود در تاریخ ایران مثلا از صفویه اصلا شناخته شده نیست . در دوران صفویه محدودیتهای شدیدی علیه یهودیان در ایران صورت گرفت ، اما راه ارتباطی یهود با اروپا به دلیل آمد و شد سفرای بیگانه فراهم شد .

 

   درتاریخ معاصر نیز یهودیان از هرگونه کارشکنی کوتاهی نکردند و از جاسوسی وانتقال اخبار ایران به خارج از کشور گرفته تا انتقال اموال خود به خارج کشور و اسرائیل در جریان تشکیل دولت اسرائیل .

 

   درقبل از انقلاب نیز به دلیل حمایتهای فراوان رژیم پهلوی از اسرائیل منافع این دولت توسط عوامل صهیونیستی بالاخص شخص شاه حفاظت می شد .البته در رابطه بین رژیم طاغوت واسرائیل شکی نیست ، حتی درجنگ اعراب واسرائیل نیز حمایت شاه از اسرائیل و جاسوسی به نفع اسرائیل باعث شکست اعراب شد.

 

   یکی از کارهایی که اروپائیان وابرقدرتهای جهان برای حفظ منافع خود در خاورمیانه وکشورهای اسلامی انجام داده اند حمایت از منافع رژیم صهیونیستی است . دراین میان درکشورما نیز اقدامات زیادی انجام شده است .

 

   کاپیتولاسیون : این حق از زمان عهدنامه ترکمانچای در ایران رواج یافت که اگر چه در برهه ای از زمان از قانون کشورما حذف شد اما دوباره جز قانون کشور ما شد . یکی از مللی که شامل این قانون نمی شدند ، یهودیانی بودند که بواسطه جاسوسی در ایران دستگیر می شدند ولی بلافاصله آزاد می گردیدند ومجازاتی شامل حال آنان نمی گشت .

 

   یهودیان بهائی نما در ایران : این جز اصول غیر قابل انکار یهود است که هرکجا نتوانست در لباس یهودیت عمل نماید ، تغییر چهره دهد . ترویج آیین ضاله بهائیت نیز از اهداف صهیونیسم در ایران است ، تا هرکجا نتوانند به اهداف خود برسند ماسک بهائیت بزنند .

 

   فراماسیون ایران یا سازمان مخفی صهیونیستی : فراماسیون یا فراموش خانه ها ، یک سازمان جاسوسی کهن است که ریشه انگلیسی دارد . پس از جنگ جهانی دوم در ایران تشکیل شد که صهیونیستها بطور گسترده به جاسوسی در ایران پرداختند وسردمداران را وابسته به خود نمودند . اما در رژیم شاهنشاهي آنان از انظار عمومی دور بودند ولی در غالب کمپانیها وشرکتهای تجارتی فعالیت می نمودند که در لوای حمایت ساواک از شناسائی مردم در امان بودند .

 

   شرکتهای نفتی فعال صهیونیسم در ایران قبل از انقلاب اسلامی : دراین میان می   توان به شرکت اکسون نیوجرسی ، شرکت شل ، موبیل ، تکزاکو، شرکت گرلف ، شرکت بی بی ، مسوکان ، که هرکدام از این شرکتها سودهای کلانی را به نفع خود بهره برداری کرده اند .

 

و اکنون از این گروهها چه خبر ؟

  

 

+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۰ آذر۱۳۸۵ساعت 11:30  توسط اقاليم قبله  | 

 

فرقه های مسیحیت صهیونیسم ( 2)

شيوه ها و دستگاههاي تبليغاتي فرقه ها

 

 

  

 در اینجا راههای مختلف تبلیغ مسیحیت صهیونیسم و یهودیت را مختصرا اشاره مي كنم :

 

   یکی از این راهها  ، مشوش کردن اذهان عمومی در باره حوادث ، و وقایع در جهان است .

   بعنوان نمونه یکی از خطاهایی که رایج در اذهان عمومی است ودر راستای اهداف یهودیت جا افتاده است اشتباهی است که در مورد مسجد الاقصی افتاده است . در بیت المقدس یک بنای قبه الصخره در کنار مسجد الاقصی قرار دارد . در اذهان عمومی بین این دو بنا اشتباه صورت گرفته است .

   درواقع قدس ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۳ آذر۱۳۸۵ساعت 2:59  توسط اقاليم قبله  | 

 

 

 فرقه های مسیحیت صهیونیسم (1)

نام ها و اصول پيدايش

 

در ادامه مطالب گفته شده ، لازم است به فرقه ها و وسايل ارتباطي آنها اشاره شود كه به تدريج بر روي وبلاگ گذاشته خواهد شد .

همان گونه كه گفته شد ، یکی از اعتقادات مسلم مسیحیت صهیونیسم بازگشت مسیح و ظهور اوست . درمیان این گروه باز شعباتی بوجود آمده است . یک عده برای مسیح یک ظهور ، وعده دیگری برای مسیح دو ظهور قائل هستند.

 

این افراد به ...

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه ۹ آذر۱۳۸۵ساعت 6:59  توسط اقاليم قبله  | 

 

صهيونيزم مسيحي چيست ؟ (2)

 

بنياد هاي دين شناختي صهيونيسم مسيحي

 

 

   شايد فهم و درك حمايت گروههاي مسيحي بنيادگرا از يك دولت يهودي و اشتياق وافر آنها به اين دولت در مرحله اول ممكن نباشد . علت حمايت آنها از چنين دولتي ، تفاسيري است كه از كتاب مقدس به عمل آمده است .

   آنها معاني ادبي اي را كه در كتاب مقدس موجود است را به مثابه كلام خداوند مقدس مي دانند و از پيشگويي جنگي بزرگ در كتاب ياد مي كنند كه آن را جنگ آرماگدون مي خوانند .

   به گفته خداوند ! اين جنگ در صحراي مگيدو در اسرائيل امروزي به وقوع مي پيوندد .

   جنگ آخر يا نبرد آرماگدون ، تنها پس از گردهمايي و استقرار يهوديان به عنوان ملت در قلمرو ارض موعود به وقوع خواهد پيوست .

   گروههاي مسيحي كه ذكر آنها در بخش اول رفت ، يهوديان را تنها بندگان برگزيده خداوند قلمداد مي كنند و اعتقاد دارند كه خداوند سعادت دنيا را به يهوديان و سعادت اخروي را به مسيحيان عطا مي فرمايد . چراكه اين وعده خداست بر آنها و به دليل سعادت اخروي اي كه نصيب آنها مي شود ، خود را مسيحيان از نو زاده شده مي دانند و معتقدند كه آرماگدون را نخواهند ديد و هيچ گونه دردي ناشي از اين دوره را تحمل نخواهند كرد .

   آنها معتقدند در اين جنگ ، خداوند آنها را به آسمانها مي برد و اين رخداد را Rapture   به معني خوشي و شادماني بي حد و حصر مي نامند و معتقد هستند اين حال فقط منحصر به مسيحيان است !

   اين دكترين را هزاره گرايي مي نامند . چراكه در تورات به وقوع اين جنگ در هزاره سوم اشاره مي شود . ( يا اين كه چنين تفسيري از آن بر مي آيد . )

   مطلبي كه بسيار مورد توجه است اين كه ، عيسي مسيح از آسمانها به زمين مي آيد و دجال را از بين مي برد و پس از آن پادشاهي هزار ساله خود را بر عالم ، شروع مي كند .

   بدين ترتيب چرايي علاقه مسيحيان صهيونيست بنياد گرا به اسرائيل و آغاز سريع جنگي كه خود زمينه باز گشت مجدد مسيح را فراهم خواهد ساخت ، روشن مي گردد. مطلبي كه بارها و بارها از زبان جنگ افروزان امروز جهاني ، شنيده مي شود . واژه هايي مانند : رويا ، الهام قدسي ، مبارزه با شر و...

   گروههاي صهيونيست مسيحي ، معتقد به وجود هفت مرحله گذار در كتاب مقدس هستند و خود را تقدير گرايان مي نامند . و از آن جا كه قبل از جنگ آرماگدون بوده اند و درد و رنج اين جنگ را تحمل نمي كنند و از اين جنگ دور نگه داشته مي شوند ، خود را بخشوده شدگان مي نامند .

 

هفت مرحله :

۱ : بازگشت يهوديان به فلسطين .

۲ : ايجاد دولت يهود .

۳ : موعظه شدن انجيل به بني اسرائيل و ديگر مردم دنيا .

۴ : به بهشت رفتن تمامي كساني كه به كليسا ايمان آورده اند .

۵ : دوران فلاكت كه هفت سال به طول خواهد انجاميد . در اين مرحله مومنان ( منظور يهوديان است !! ) ظلم خواهند ديد ، اما سر انجام صالحان با پيروان دجال به نبرد خواهند پرداخت .

۶ : وقوع جنگ آرماگدون .

۷ : شكست لشكريان دجال و استقرار پادشاهي مسيح . مقر اين پادشاهي در اورشليم ( قدس ) خواهد بود و به وسيله يهوديان اداره خواهد شد .

اين يهوديان يا به مسيح خواهند پيوست و يا مسيحي خواهند شد !

  

   بخشوده شدگان معتقدند كه بعضي از كلمات به كار رفته در مورد دجال كه در بخش هايي از كتاب مقدس آمده است ، باتوجه به ريشه عبري آن ، در انگليسي به مسكو يا روسيه باز مي گردد و چنين تعبير مي شود كه وي از مسكو يا روسيه خواهد آمد .

   آنها اعتقاد دارند ، نبرد آرماگدون نبردي با سلاح هسته اي است و آمريكا در اين جنگ همراه اسرائيل است و آمريكا دچار انحطاط اخلاقي شده است .

   كتاب « هال ليندزي » با نام « زمين سياره بزرگ مرده » ، تبيين كننده اين مطلب است كه از سوي بخشوده شدگان نوشته شده است و اين تئوري از پر فروش ترين كتاب هاي قرن بوده است .

  

   چند سوال ؛

آيا مسيحيت در اين جا به دنبال جبران سياست هاي آنتي سيميتيك ( يهودي ستيزي ) خود است ؟

آيا مسيحيان از يهوديان برتر اند ؟

آيا يهوديان پيش مرگ و به نوعي سپر بلاي دنيايي واخروي مسيحيان هستند ؟

آيا يهودياني كه اين همه ظلم را تحمل مي كنند ، د رآخر براي ورود به بهشت مسيحي مي شوند ؟

آيا نمي شود يهوديان اكنون تغيير دين داده و مسيحي شوند ، تا آنها هم قبل از جنگ به بهشت عدن بروند  و از اين همه مناقشه دور باشند ؟

آيا دياسپورا ( سرگرداني يهود و متفرق شدن آنها ) ، مجازاتي الهي است براي اين كه مسيح را خود كشته اند و به او ايمان نياورده اند ؟

و آيا يهود با اين همه زيركي و لجاجت ، ملعبه دست مسيحيان تحريف گر تاريخ اند ؟

 

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۷ آذر۱۳۸۵ساعت 8:16  توسط اقاليم قبله  | 

صهيونيزم مسيحي چيست ؟ (۱)

 

 

 شهرک نشین های صهیونیست

 

   

   وقتي از گروههاي ديني راديكال و رويارويي اسرائيل و فلسطين سخن به ميان مي آيد ، بلافاصله گروههاي ديني كه تحت نام اسلام و يهود قرار دارند به ذهن متبادر مي گردند . در صورتي كه گروههاي راديكال و افراطي مسيحي اي كه نامي از آنها برده نمي شود ، در اين رابطه اهميت غير قابل انكاري را دارا هستند .

 

   اين گروهها از آن جهت كه نقش فعالي را در رويارويي اسرائيل و فلسطينيان بر عهده داشته و مخالف هرگونه برقراري صلح بين آنها هستند ، به گروههاي افراطي معروفند .

 

   گروههاي مسيحي مذكور عموما بنيادگرا ( راديكال ) بوده و هوادار اسرائيل هستند . حتي در ارتباط با اهداف وجودي خود از بسياري از اسرائيليها هم بنيادگراتر هستند .

 

   در مياني كه در ميان اعضاي آنها هيچ اسرائيلي و فلسطيني وجود ندارد اما رهبران بعضي از اين گروهها اسرائيلي هستند . بعضي از اين گروهها با حمايت از سياست هاي صهيونيستي دولت اسرائيل و يا حمايت مستقيم از بعضي گروههاي ديگر يهودي ، به توسعه و شدت گرفتن در گيري و رويارويي در خاورميانه دامن مي زنند . گروههاي ديگر نيز غير مستقيم در اين رابطه فعال هستند .

 

   اين گروهها در حال جمع آوري اعانه و كمك براي اسرائيل و گروههاي اسرائيلي در ديگر كشورها بوده و در اين كشور اطلاعات نادرستي را به جانبداري از اسرائيل در ارتباط با درگيري و مواجهات داخلي در اسرائيل پخش مي كنند .

 

   علاوه بر اين ، اين گروهها در حكومتهاي كشور هاي خود گروههاي نفوذ را در حمايت از اسرائيل تشكيل داده يا مي دهند .

 

  از جمله اين گروههاي نفوذ ، لابي موجود در كنگره آمريكا است (آيپاك) كه در حد قابل توجهي كارايي دارد . لابي گروههاي مذكور كه جانبدار اسرائيل بوده و در كنگره صاحب نفوذ است به قدري بزرگ و قدرتمند است كه هر ساله به واسطه آن 5/5 ميليارد دلار از جانب دولت آمريكا به اسرائيل پرداخت مي شود .

 

( مطالب بعدي در همين رابطه : آيپاك – مسيحيت صهيونيسم – لوتر و تشكيل پرو تستان – هزاره گرايي – روياي يوحنا – تاريخچه صهيونيسم مسيحي – لاهوت عهد قديم - و ...)  

+ نوشته شده در  جمعه ۳۱ شهریور۱۳۸۵ساعت 12:43  توسط اقاليم قبله  |